Народні прикмети на 19 травня

Народна назва:

Іов-горошник, Іов і Денис, росенник, огірочник, білі горохи.

Звичаї

Вважається, що роса, що випала в цей день, володіє цілющою силою, тому тим, хто хоче весь рік не хворіти, потрібно рано вранці вийти з дому і походити по траві босими ногами. Дітям можна навіть покататися по землі, так як згідно з народними прикметами вони набираються сили і міцного здоров’я.

Прикмети

  1. Якщо протягом тривалого періоду щодня випадала роса, але на Іова її не було, то незабаром погода зміниться.
  2. Після світанку туман піднімається вгору, значить, вдень точно не почнеться дощ, а небо буде ясним і безхмарним.
  3. Помітили, що осині вулики розташувалися в самих відкритих місцях – належить дощове та похмуре літо.
  4. Хочете дізнатися, якою буде погода – зламайте гілочку клена і поспостерігайте, як довго з неї витікає сік. Якщо дуже довго, то чекайте ясних днів.
  5. Пішов несильний дощик – придивіться, якого розміру з’являються бульбашки на калюжах. Великі – він затягнеться на цілу добу.

У цей день іменини святкують:

Василь, Денис, Донат, Іван, Іларіон, Іов, Касіян, Михайло, Пахом.

Тлумачення снів 19 травня

  • Нічні мрії, в яких ви побачили лимон, є передвісником вдалого знайомства. Якщо ж їх було дуже багато, то вам пощастить отримати солідний прибуток. У сновидінні плоди виявилися гнилими – незабаром у вас можуть виникнути серйозні проблеми з фінансами.
  • Приснилося, що вас заарештували – подібний сон свідчить про те, що наяву ви не в силах чинити так, як хочете насправді.
  • Сновидіння, в якому ви вийшли з місць ув’язнення на волю, передрікає довгоочікуване рішення давніх проблем. Іноді такий сон обіцяє вдале заміжжя.
  • Побачили уві сні арештанта – будьте готові до того, що незабаром хтось може зробити підлий вчинок по відношенню до вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code