Народні прикмети на 21 травня

Народна назва:

Іван Богослов, Арсенів день, пшеничник, посів.

Звичаї

Якщо людина шанує народні прикмети, то цю дату слід спекти пиріг, але не є його, а взяти з собою і винести на двір свого дому. Необхідно роздати його перехожим, так як вважається, що тим самим ви притягуєте до себе удачу і збільшуєте шанси зустріти того, з ким можете не тільки успішно співробітничати, але і знайти справжнє щастя. Якщо ж по дорозі вам ніхто не зустрівся, то варто згодувати пиріг птахам, в іншому випадку вас чекає велика біда.

Прийнято вважати, що в цю дату сняться віщі сни, але для того, щоб їх зрозуміти, потрібно застосувати інтуїцію. Якщо в сні ви побачили щось украй неприємне, то після пробудження прочитайте молитву і помийте обличчя проточною холодною водою.

Городники намагалися на Арсенія зорати землю, адже згідно з прикметами врожаю тоді не буде загрожувати бур’яниста трава.

Прикмети

 1. 21 травня погода хороша, значить, видасться не саме грибне літо; йде дощ – навпаки.
 2. На небі з’явилася веселка з тієї сторони, звідки дме вітер – належить дощовий день; з протилежного – скоро проясниться.
 3. Принюхайтесь до квіток жовтої акації. Вони абсолютно не видають запаху – найближчі дні будуть посушливими.
 4. Якщо вночі місяць оточила серпанок, при цьому вона впритул прилягла до неї або хмари почали збиватися в купу, то весь день буде йти затяжний дощ або просто похолодає.
 5. Помітили, що на черемухе багато квітів – чекайте частих дощів.
 6. Зверніть увагу на небо. Якщо воно забарвилося в червоний колір рано вранці, то незабаром почнеться дощ, увечері – кілька днів поспіль буде тепло і сухо.
 7. Побачили, що місяць затягнуло димом – найближчим часом сильно похолодає.
 8. На небі з’явилися хмари і поступово почали підніматися вгору – незабаром встановиться ясна погода; вниз або просто збираються в одному місці – чекайте дощу.
 9. Якщо ночами йдуть дощі, а вдень світить ясне сонце, то чекайте багатого врожаю.

У цей день іменини святкують:

Арсеній, Зосим, Іван.

Тлумачення снів 21 травня

 • Сновидіння, в якому вам пригрезились білі гриби, віщує непрості переговори з новими діловими партнерами; червиві – незабаром ви дізнаєтеся про те, що хтось провертав з вами грошові махінації; поганки – ви погодитеся взяти на сумнівну пропозицію і в результаті можете розоритися або втратити велику суму грошей
 • Якщо уві сні ви побачили мухомор, то незабаром кохана людина може змінити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code