Народні прикмети на 22 січня

Народна назва:

Філіп, скрута будня.

Звичаї

Згідно з давнім звичаєм в цей день слід митися в лазні, щоб відмити себе від всіх святочних гріхів, зокрема, від святкової безпечності.

Приклади

  1. Якщо на заході сонце пофарбовано в червоний колір, то незабаром почнеться буран і сильно похолодає.
  2. Небо, затягнуте суцільною пеленою хмар стало поступово прояснюватися, значить погода покращиться.
  3. Побачили, що хмари пливуть проти напрямку вітру – чекайте рясного снігопаду.
  4. Купчасті хмари з’явилися вранці, до полудня їх кількість збільшилася, до вечора вони поступово почали розходитися і до заходу зовсім зникли – настають міцні морози, але сніг не піде.
  5. Видався ясний день, значить, рік буде урожайним і благополучним.
  6. Ворони і галки розташувалися на самих верхівках дерев – найближчим часом холоду посиляться; сидять на снігу – потепліє.
  7. Якщо домашня кішка забирається туди, де тепліше, наприклад, на батарею або під ковдру, то очікуються морози; лежить догори черевом – відлигу; точить кігті об дерев’яні предмети – підніметься сильний вітер; багато спить – встановиться тепла погода; часто п’є воду – наближається негода.

У цей день іменини святкують:

Антоніна, Захар, Петро, Пилип.

Тлумачення снів 22 січня

  • Сновидіння, в якому ви побачили десь вдалині світло, обіцяє вам щастя. Подібне значення має і з’явився уві сні бамбуковий ліс.
  • Приснився будинок з бамбука – вам пощастить отримати величезне задоволення; будь-який виріб з нього – ваша надмірна жадібність призведе до надмірностей.
  • У нічних мареннях фігурувала плетені меблі, значить, наяву ви занадто перевтомилися і терміново потребуєте відпочинку.

Талісмани

Якщо ваші іменини випали на цю дату, то вашим талісманом є Полярна зірка. Навіть просте її споглядання на карті зоряного неба допоможе вам швидко відновити втрачені сили.

Тим, кому перестала супроводжувати удача, слід обзавестися прикрасою або виробом, виготовленим з бурштину.

Люди, народжені 22 січня, часто володіють якостями миротворця, тому їх оберегом є один з найбільш дорогих каменів – алмаз. Він володіє потужною силою і величезною енергією і здатний наділяти свого власника владою, до того ж удосконалити його дух.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code