Народні прикмети на 26 січня

Народна назва:

Ермил, Ярема, Веремій, Єлизар.

Звичаї

Якщо в цей день кішка перебігла вам дорогу, причому, вона не обов’язково повинна бути чорного кольору, то можете не сподіватися на те, що найближчим часом вам буде супроводжувати удача. Збираючись в дорогу, намагайтеся не тільки не зустрічатися з цією твариною, але й не говорити про неї в бесіді.

Існує традиція, за якою перед тим, як вперше покласти новонародженого в його ліжечко, спершу потрібно зробити те ж саме, тільки з чорним котом. Вважається, що після такого обряду дитина буде швидко засипати і рідко вередувати.

Тим, хто на Ніну дасть милостиню сімом убогим, прощається сім смертних гріхів.

Прикмети

  1. Домашня кішка лягла догори черевом і потягується або катається по підлозі – встановиться тепла погода; згорнулася клубочком – незабаром ударять морози; дряпає кігтями пів – гряде заметіль; скребе стіну – до негоди.
  2. Почули, що дзвінко заспівала велика синиця, значить, весна наступить дуже рано.
  3. Якщо промені сонця опускаються пучками вниз, то завтра буде сонячний, але морозний день.
  4. Навколо місяця з’явився світиться коло – наближається завірюха.
  5. У лісі затріщали стовбури дерев – зовсім скоро вдарять сильні морози, і довго не потепліє.

У цей день іменини святкують:

Ніна, Максим, Петро, Яків.

Тлумачення снів 26 січня

  • Зі сну півні передрікають велику сварку; кури – ви опинитеся в дивній ситуації, або почуєте дошкульні глузування на свою адресу з-за вашої некомпетентності; райські птахи – в реальності вас чекає маса несподіванок.
  • Уві сні почули півняче спів – найближчим часом вас засмутить вкрай неприємна новина; кудкудакання – незважаючи на щільний графік, вам все ж вдасться зустрітися з родичами.
  • Сон, в якому вам пригрезились Боги Єгипту, вважається сприятливим знаком, так як обіцяє якнайшвидше завершення «чорної смуги» у вашому житті.
  • Побачили в сновидінні квіти гвоздики – знайте, що в даний момент співвідношення сил розподілилося не в вашу сторону, тому не варто з’ясовувати стосунки.

Талісмани

Якщо ви придбаєте фігурку у вигляді чорного бика з білими відмітинами і покладіть її в ящик столу або поставите на стіл, то дуже швидко знайдете довгоочікуване щастя.

Того, хто обзаведеться крихітним віником і буде завжди носити його при собі, вдасться стати невразливим перед всілякими подразненнями. Цей оберіг можна використовувати для того, щоб позбавлятися від небажаного гостя. Для цього необхідно після його відходу підмести за ним підлогу зі словами: «Геть, геть, геть!». Після такого ритуалу неприємна вам людина ще нескоро відвідає ваш будинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code