Народні прикмети на 29 березня

Народна назва:

Серапіон, Савін, візочний день.

Звичаї

Існує традиція, згідно з якою автомобілісти повинні перевіряти свій транспорт на справність, а також усувати наявні поломки.

Забороняється в цей день після заходу сонця вживати в їжу хліб, позичати у когось гроші, вступати в суперечки і брати участь у сварках. Вважається, що тим самим ви можете накликати на себе біду або розоритися.

Прикмети

  1. Якщо хмари швидко пливуть високо в небі, то на наступну добу встановиться гарна тепла погода.
  2. Ворони і горобці купаються в калюжах – готуйтеся до швидкого потепління.
  3. Помітили, що на заході сонячний диск сідає в густі хмари і чорніє, значить, завтра очікуються дощі.
  4. Сніг, що лежить на мурашниках, тане одночасно з північної та південної сторони – влітку буде занадто багато спекотних днів, крім того воно триватиме довше звичайного.
  5. Швидко тануть замети і по дорогах біжать струмки – до дощовим літнім місяцям. Якщо ж вода тече повільно, то видасться неврожайний рік.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Денис, Іван, Павло, Роман.

Тлумачення снів 29 березня

  • Нічні мрії, в яких сновидець намагався наздогнати втікачів оленів, свідчить про те, що в реальному житті він намагається «вхопитися» за давно втрачені можливості. У даний момент вам катастрофічно не щастить, тому не варто будувати грандіозних планів на майбутнє.
  • Приснився водойма з прозорою водою і які плескалися в ній рибками – незабаром вам озвучать вкрай привабливу пропозицію. Не поспішайте погоджуватися і все ретельно обміркуйте, так як деякі умови можуть згодом «вдарити» по вашому гаманцю.

Талісмани

Якщо удача покинула вас, до того ж ви розумієте, що ваші дії не приводять до успіху, то придбайте рідкісний амулет – фігурку оленя, виготовлену з будь-якого металу і прикрашену різнокольоровими каменями. Вона врівноважить вашу внутрішню енергію, що дозволить спрямувати її в правильне русло і здійснити свої давні плани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code