Народні прикмети на 8 січня

Народна назва:

Бабині каші, бабине свято, Юхим.

Звичаї

У цей день забороняється купувати мотузки або вироби з них, інакше хто-то в вашому роду може повіситися або ненавмисно удавиться. Також не варто варити або пити кисіль – вважається, що тим самим ви зазивають у власний будинок небіжчика.

На Юхима чоловіки можуть зайнятися столярними роботами, а музиканти – пограти на музичних інструментах, співати пісні і всіляко повеселити гостей.

В цю дату прийнято молитися Святого пророка Давида. Здавна в народі вірили, що він здатний допомогти людині впоратися з гнівом і позбутися від надмірної злоби, крім того, захищає від розбійників і диких звірів.

Тим, у кого в будинку є маленькі діти, необхідно підняти їх вище своєї голови, щоб вони росли здоровими, міцними, високими і красивими.

Ні в якому разі не проганяйте колядників. Запросіть їх пройти в будинок, почастуєте їх чим-небудь смачним, тоді у сім’ї буде щастя, благополуччя, мир і спокій.

Прикмети

  1. Якщо пішов м’який і липкий сніг, то в найближчі дні почнеться відлига.
  2. На заході сонця небо з північної сторони почервоніло – морози будуть посилюватися.
  3. Почули, що дзвінко заспівав зяблик, значить, чекайте теплої погоди.
  4. Дме стійкий північний вітер – до затяжних холодів.
  5. Здійнялася сильна хуртовина, і вдарив мороз, значить, літні місяці будуть прохолодними.
  6. Молочна каша пригоріла – до рясного снігопаду.
  7. Помітили, що зграї ворон кружляють над головою – чекайте завірюху.

У цей день іменини святкують:

Костянтин, Юхим, Анфіса, Григорій, Давид, Олександр, Дмитро, Михайло.

Тлумачення снів 8 січня

  • Сон, у якому ви здали іспит на «відмінно» є сприятливим як для учнів, так і для тих, хто вже давно відучився. Він свідчить про те, що вам вдасться стійко перенести серйозне життєве випробування і перейти на наступний рівень саморозвитку.
  • Приснилася цифра «один» – з-за неймовірно збільшені амбіцій у вас виникне конфлікт з колегами по роботі; «два» – ви станете мимовільним учасником якоїсь інтриги; «три» – несподівана зустріч вас приємно порадує; «дев’ять» – вам пощастить не тільки поліпшити своє матеріальне становище, але й успішно впоратися з хворобою.
  • Пригрезившиеся качки обіцяють любовний роман чи поява нових друзів.

Талісмани

Невелика качечка з агата може стати чудовим оберегом і подарувати своєму власникові щастя і любов, крім того зміцнити шлюбний союз.

Крихітний кинджал або меч здатний допомогти людині з легкістю перемагати у будь-яких інтелектуальних битвах, а поразки приймати стійко, з гордо піднятою головою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code