Народні прикмети про голки

В більшості своїй прикмети про голки складалися в ті часи, коли без цього корисного інструменту не обходилося жодного дня в житті жінки. Сьогодні ми беремо її в руки набагато рідше, але тим цікавіше, що обіцяє те чи інше подія з голкою того, з ким воно сталося.

Голки в будинку: позитивні прикмети

Вколотися голкою – прикмета добра

Вона обіцяє майстрині винагороду за працю похвалу, успішне завершення справи. Незаміжня дівчина, уколовшая палець, скоро зустріне свого судженого або отримає від хлопця пропозицію про заміжжя.

Сюди ж відноситься прикмета вколоти палець голкою до крові. Чим сильніше укол, тим більш вираженим буде дію прикмети.

Зламати голку – прикмета до змін у житті

У старовину швачка навіть сама могла навмисно зламати голку під час шиття – прикмета активізувалася і в цьому випадку. Важливо було відламати саме гострий кінчик інструмента. Тому що, якщо зламалося у вушко голки – це до фінансових втрат.

Зламалася голка в руках дівчини на виданні – прикмета до дуже вдале заміжжя.

Негативні народні прикмети про голку

Прикмета голка з ниткою постійно плутається у шитті – вам хтось ставить палиці в колеса.

Швидше за все, у найближчому оточенні є недоброзичливець. Щоб віднадити його, переломите метал навпіл і викиньте обидві половинки за поріг.

Прикмета втратити голку – до матеріальних труднощів

Напевно, коріння забобони сходить до тих часів, коли хороші швейні інструменти було непросто дістати і коштували вони недешево. Але і сьогодні намагайтеся голками не розкидатися – на всякий випадок.

Що обіцяє прикмета знайти голку на підлозі або на землі

На вулиці

Прикмета знайти голку на вулиці тлумачиться в залежності від того, де її знайшли і як саме вона була розташована. Напрямок вістрям до знайшла обіцяє йому неприємності, якщо ж голка лежала до вас вушком, то не за горами смуга суцільного везіння. А ось піднімати знахідку і, тим більше, нести її в свій будинок не слід. На такі предмети часто роблять ритуали і роблять змови.

В будинку

Знайти голку в будинку – прикмета також неоднозначна. Якщо голка була знайдена будинку, і ви не можете пригадати, щоб у вашому домашньому арсеналі така річ коли-небудь була присутня, це може говорити про злих намірах – предмет могли підкинути в будинок з метою наведення псування. Не беріть знахідку руками – обережно, одним шматочком паперу столкните її на інший і всі разом винесіть на вулицю, в найближчий сміттєвий бак.

На підлозі

Голка на підлозі – прикмета до сварки, якщо це ваш інструмент, раніше втрачений і тепер виявлений. Щоб уникнути скандалів, потрібно переламати метал навпіл і заткнути обидві половинки в щілину в підлозі (в стіні, віконної рами тощо).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code