Народні прикмети про очі

Око може свербіти, сльозитися, хворіти. Над ним чи під ним може з’явитися прищ чи ячмінь. В народі існують сотні візьме про очі. Вони допомагають розібратися в тому, чого чекати від будь-якого, навіть начебто нешкідливого події з нашими очима.

Наприклад, не варто цілувати близького в очі – це до розлуки. Інші прикмети – нижче.

Що кажуть прикмети про прищі біля очей

Якщо у вас несподівано з’явився прищик під оком – прикмета тлумачиться в залежності від того, під яким саме – лівим або правим.

  1. Прищ під лівим оком прикмета вважає провісником негативних подій. Як і інші частини тіла, розташовані з цього боку, ліва сторона обличчя звернена до нечистої сили, з цього боку промишляє рис. Тому прищ, розташований зліва під нижнім століттям, обіцяє сльози, над верхнім – розчарування.
  2. Прищ над оком прикмета розцінює як явище позитивне тільки в тому випадку, якщо він скочив праворуч. Це вважається добрим знаком. Якщо мова йде про незаміжньою дівчині, то для неї цей прищ може означати швидку зустріч з судженим. Для інших – просто приємну зустріч.
  3. Прищ під правим оком прикмета вважає добрим знаком, що обіцяє радісні події в житті.
  4. Прищ між очей – до удачі в справах. Чим більш рясна висипка тут розташувалася, тим позитивнішим буде найближчий період у житті. Прикмета прищ на переніссі між очей також розцінюється як великий успіх в любові або кар’єрі – чим більший прищ, тим серйозніше буде успіх.

Щось потрапило в око – що кажуть прикмети

Все залежить від того, що саме потрапило в око, і в який саме – в лівий або правий.

Вія

Вія потрапила в око – прикмета обіцяє виконання бажання, якщо негайно його загадати. Якщо ви побачили у когось в оці вію, потрібно запитати, де саме вона – вгадав людина, збудеться його бажання. Не вгадав – ваше.

Мошка

Мошка потрапила в око – це неприємне явище, що викликає сильний дискомфорт. Не дивно, що і прикмета тлумачить його відповідним чином – до сліз і жалю. Причому, якщо вам вдалося позбутися від непрошеного гостя за століттям практично відразу, то прикрість, чекає попереду, буде мінімальним. Якщо ж мошку швидко витягнути ніяк не вдається, то й розчарування буде більш сильним і тривалим.

Дим

Дим від цигарки потрапив в очі – таке явище часто супроводжує курців або тих, хто перебуває з ними поруч. Тлумачення негативне. Або про вас хтось розпускає плітки і дурні плітки за спиною, або вас чекає сварка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code