Народні прикмети про сову

Прикмети про сов різноманітні, але більшість з них має негативний підтекст – воно й зрозуміло, чого доброго чекати від птиці, яку можна побачити тільки вночі? Напевно, вона не спить по ночах не спроста, думали наші предки. Може, рису допомагає, а може, на шабаші відьом. Втім, деякі моменти все ж тлумачилися позитивно.

Побачив сову? Прикмета не до добра

  1. Зустріти сову ввечері – прикмета до новин, зазвичай невеселим.
  2. Побачити сову вночі – прикмета до неприємностей.
  3. Але найгірше побачити сову вдень – прикмета свідчить, що це дуже погана ознака.

Правда, не відноситься це до сплячим або притаившимся в гущавині листя птахам, яких ви помітили абсолютно випадково. Поганим ознака вважається тільки тоді, коли ви бачите днем літаючу або кричущу сову.

Побачив сову на дорозі вночі перед машиною – попередження про те, що у шляху виникнуть труднощі. Перевірте, чи є бензин і зібрана чи аптечка, і не лихачьте.

Сова будинку – прикмета неоднозначна

Сов будинку тримають дуже рідко. Навіть після того, як вийшли книги і фільми про юного чарівника Гаррі Поттера, ідея тримати сову в якості домашньої пичуги в масах не прижилася. Ця птиця на підсвідомому рівні вселяє людині страх, і він прагне триматися від неї подалі.

В будинку

Але що, якщо сова залетіла в будинок? Прикмета каже, що це добре, якщо в домі є людина, який важко хворий. Незабаром після візиту пернатої віщунки він піде на поправку. Якщо хворого немає, справи йдуть гірше – не виключено, що візит як раз і обіцяє швидку хвороба когось з домочадців. Виняток становить будинок молодят або тих, хто тільки збирається одружитися. Якщо до них прилетіла сова, прикмета обіцяє довге і щасливе життя.

Біля будинку

Сова прилетіла до будинку – прикмета до безгрошів’я, якщо ви бачите птицю, мовчки сидить на конику даху. Якщо вона влаштувалася на паркані або дереві, яке росте прямо поруч з будинком, і при цьому почала їхати, то мешканців будинку чекає несподіване багатство.

У дворі

Сова прилетіла у двір – прикмета, яка може передвіщати якийсь катаклізм. В давнину вважали, що сова у дворі – ознака швидкого пожежі, тому відразу ж починали готувати ємності з водою і багри.

Фігурка сови в будинку – прикмети

Цікаво, що негативні прикмети складені лише про справжніх сов і не мають ніякого відношення до фігуркам цієї птахи, які виступають талісманом для дому.

Статуетка сови в будинку:

  • наділяє господарів мудрістю,
  • допомагає їм приймати правильні рішення,
  • привертає в будинок багатство.

Поставити фігурку найкраще в тій частині будинку, де ви зберігаєте заощадження (банківські картки, готівкові гроші). Пернатий талісман буде не тільки охороняти, але і примножувати ваші багатства, а також не дозволить вам витрачати кошти бездумно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code