Народні прикмети: середа

Вам здається, що будь-якому дню відповідають особливі, не повторюючіся забобони і передбачення? Нічого подібного! Ось прикмети про середу — суцільне дежа вю. Відразу згадується і «важкий» понеділок, і «ледаче» неділя. Однак далеко не всі страшилки цих доби збуваються.

Справа в тому, що середовище (в першу чергу) — день особливої ментальності, коли з високою ймовірністю матеріалізуються наші думки й таємні очікування.

Головні прикмети: на середу про погане не думають!

Будь пророкування долі можна тлумачити двояко. Приміром, горять вуха в середу. Песиміст скаже, що це до сварки — і грузнути в конфліктах. Оптиміст вирішить, що його поминають добрим словом — і проведе добу на позитиві, без сварок і скандалів.

Перше правило «серцевини» тижня свідчить: не слід притягувати до себе біди, бачачи в усьому лише негативну сторону.

Про нові справи

Нові справи у середу починати не радять — але тільки тим людям, які в собі не впевнені. У них і правда нічого путнього не вийде. Зате рішучих ентузіастам удача обов’язково посміхнеться. Дуже підходить день для занять, які потребують спілкування, креативу, отримання знань. Саме тому будь-яке знайомство в середу прикмета заздалегідь називає щасливим — з новим товаришем буде приємно і легко, незалежно від серйозності стосунків.

Цікаві прикмети

В цілому народні прикмети обіцяють в цей день більше благ, ніж смутку.

 1. Горять щоки в середу — прикмета обіцяє неждану прибуток, везіння.
 2. Чих здолав — прийдешні переговори принесуть помітний результат.
 3. Сверблять брови або віки — прикмета обіцяє приємне побачення. Тільки врахуйте, що ліве око в середу обіцяє дружню зустріч, а правий — романтичну.
 4. Прикмета подіє вірніше, якщо для повноти відчуттів зачешуться ще й губи.
 5. А почнете гикати — готуйтеся до довгої балаканини ні про що».

Про ніс, руки і нігті

 • Свербить права чи ліва рука? Очікуйте або фінансових «вливань», або визнання в любові.
 • Про ймовірне подарунку можна помріяти, якщо свербить ніс.
 • Бажаєте знайти спільну мову з другом або родичем? Візьміть за звичку стригти нігті в середу — це прикмета до примирення.

Чого не варто робити в середу?

Здійснювати якісь доленосні вчинки у цей день все-таки не рекомендують.

 • Не треба влаштовуватися на роботу, приймати до себе нових співробітників, переїжджати. Краще присвятити час шопінгу — він точно виявиться успішним.
 • Тільки під ноги треба дивитися уважно: спіткнутися в середу — прикмета до появи несподіваних ворогів.

Про одяг і посуд

 1. Охайність і дбайливість — необхідні якості для тих, хто мріє досягти успіху в справах. Слідкуйте за своїм одягом: відірвався ґудзик у середу — цілком імовірна сварка з важливими людьми.
 2. А якщо довелося розбити тарілку? Для початку просто згадайте головне правило: не думати про погане! Песимістам розколота в середу посуд обіцяє неприємності на роботі і сварки в колективі, проте оптимістам вона обіцяє успіх в будь-який день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code