Облитися водою, чаєм, молоком, вином або кавою: прикмети

Облитися чомусь — не дуже приємно. Особливо, якщо ти якраз знаходишся у гостях чи збираєшся в гості. Або якщо облився не водою, а червоним вином, пролив на одяг олія, кава. Ще гірше – окріп. До кожного з цих подій є своя прикмета.

Прикмета облитися водою

Добре чи погано?

Вода – це найлегше, що можна облитися. Крім того, випадково облитися водою – це ще й гарна прикмета. У деяких країнах, наприклад, в Індії навіть є такий ритуал залучення удачі – перед важливим заходом людина ллє трохи чистої води на землю.

Дуже добре, якщо вода була гарячою, але ви при цьому зовсім не постраждали – це говорить про те, що попереду вас чекає несподівана велика удача.

У той же час, на Русі ходила ще одна прикмета: скільки води проллєш, стільки горя хлебнешь.

Не до добра

А облитися окропом до чого? Прикмета обіцяє того, на чию голову звалилося таке нещастя, фінансові втрати і події з негативним підтекстом, які можуть відбутися в найближчому майбутньому. Для нейтралізації прикмети (а також зменшення шкоди від самого опіку) обпалену ділянку тіла підставте під проточну холодну воду.

Чим ще можна облитися і що кажуть про це прикмети

Молоко

Облитися молоком – прикмета погана. Але, якщо це сталося в той момент, коли ви стояли на порозі будинку, то залишок дня буде для вас дуже вдалим. Пролити молоко в ліжку – на щастя.

Чай

Облитися чаєм – до несподіваної звістки чи візиту. Якщо чай був солодким, то несподіванка буде приємною. Якщо дуже гарячим – то доставить вам масу клопоту. Від чаю залишилися незмивні плями? У важливому для вас справі з’являться важкорозв’язні складності.

Вино

Облитися вином – прикмета зіпсованої раз і назавжди одягу. Але наші предки вважали також, що це може спричинити неприємності в реальному житті. Якщо вино було червоним, то у вас виникнуть проблеми зі здоров’ям, швидше за все, з кровоносною системою або серцем. Якщо білим – чекайте капостей від заздрісників.

Масло

Прикмета облитися маслом – погана. Можливо, коріння цього криються в безсмертному романі Булгакова, де Аннушка з її розлитим маслом запустила цілу низку нещасливих подій. А може, справа в ціні і цінності масла – не всякий в старовину міг дозволити собі проливати цей продукт і не шкодувати про це. Нарешті, вивести масляну пляму з одягу – практично нереальне завдання. А значить, і від події такого буде як мінімум одна неприємність – зіпсований наряд. Якщо ж масло, що ще гірше, було гарячим, то опік від нього буде набагато істотніше, ніж від гарячої води.

Кава

До чого облитися кави? Це хороший знак, якщо кава була гарячою, але опіку ви не отримали. В особистому житті це обіцяє зміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code