Плющ будинку: прикмети

Плющ – красива рослина, його можна часто зустріти в якості декоративного натурального покриття зовнішніх стін будівель і парканів – крихітні «гачки» на стеблі і гілочках допомагають їй чіплятися навіть за гладку поверхню і спрямовуватися вгору і вшир. Враховуючи, що це вічнозелена рослина, виглядає плющ зовні будівель дуже ефектно, особливо взимку.

Декоративні листя плюща допомагають створювати оригінальні зелені композиції не тільки на клумбах і арках, але і в будинку. Але тут постає питання – чи можна тримати вдома плющ? Навіть люди, далекі від домашнього квітникарства, чули, що таке рослина в житло – не до добра. Але давайте розберемося, чим же воно загрожує господарям.

Плющ у будинку – добре чи погано?

Вважається, що будь-кучерява рослина в будинку або квартирі прокладає його господарям шлях на цвинтар. Може, це марновірство пов’язано з тим, що на кладовищах часто можна зустріти в’юнкі рослини, а може, воно бере коріння ще звідкись.

Але заводити вдома плющ не рекомендується – краще садити його зовні, на клумбах і вздовж зелених огорож.

Інші негативні прикмети і забобони про плющ:

  1. Ця рослина вважається енергетичним вампіром. Нібито, воно росте і зеленіє, а господар в цей час дурнеет і чахне. Не дивно, що жінки від такої прикмети не в захваті.
  2. Плющ виселяє з дому чоловіків. Якщо в оселі живе дівчина на виданні, то він не дає їй знайти судженого або утримати його. Якщо живе сімейна пара – чоловік рано чи пізно піде від дружини.
  3. Якщо за плющем погано доглядати, вчасно поливати, не підгодовувати і тримати в невідповідному для нього місці, він може помститися.

Хороші прикмети про плющ в будинку і офісі

В Європі немає поганих прикмет, пов’язаних з цією квіткою. Там його без побоювання тримають і вдома, й на присадибній ділянці. В Росії теж не всі прикмети негативні.

  1. Плющ допомагає вгамувати надто буйного члену родини або зробити атмосферу в домі менш вибухонебезпечною. Він забирає частину енергії, і іноді це йде на благо. Крім того, якщо його посадити в квартирі, наділеної поганою енергетикою (у неї хтось помер, часто сваряться, просто неприємно знаходитися з незрозумілих причин), він очистить її подібно ментального фільтра.
  2. У будинку, де росте плющ, не буде сварок і бійок – він заспокоює і допомагає запобігти конфлікти.
  3. Добре тримати плющ в офісі – він поглинає негатив, допомагає заспокоїтися і налаштуватися на робочий лад.
  4. Якщо повісити кашпо з плющем у коридорі, неподалік від вхідних дверей, то він захистить житло від лихого ока і негативної енергетики, яка надходить ззовні, виживе ваших ворогів і дасть відсіч поганим людям, які захочуть зайти всередину.

Ще одна цікава прикмета свідчить, що плющ втрачає листя і гілочки перед фінансовим крахом господарів. Можна використовувати його в якості фінансового барометра. Помітили проблеми з зеленим другом – негайно бийте фінансову тривогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code