Прізвище: прикмети до і після заміжжя

Прізвище саме по собі не несе зазвичай нічого негативного. Хіба що людині не пощастило отримати її немилозвучне або забавну, що стало предметом насмішок. А ось прикмета міняти прізвище вже існує і залишається дуже актуальною і для нареченої з нареченим, і для тих, хто сам хоче почати життя з нового аркуша з оновленим паспортом.

Прикмета про прізвище до весілля

Сьогодні, коли практично кожен з нас веде активну віртуальну життя в соціальних мережах і на форумах, все частіше дівчата приписують собі прізвище свого хлопця або майбутнього чоловіка ще до офіційного одруження. Чим загрожує така віртуальна зміна прізвища? Прикмети кажуть, що не варто взагалі нікому озвучувати свою майбутню прізвище до весілля – це може призвести до розладу навіть самих міцних відносин.

Вийде свого роду пристріт – коли сам чоловік наврочив своє майбутнє щастя, і воно від нього пішло. До речі, самосглаз – один з найсильніших видів пристріту, від якого позбутися практично неможливо.

Прикмета «подружжя одне прізвище» трактується двояко. Вважається, що навіть збіг однієї літери в прізвищі (першої) – це не дуже хороший знак. Нібито, такий шлюб нічого не змінить у долі новоспечених чоловіка і дружини – все у них залишиться по-старому. А вже якщо і прізвище змінювати не доведеться, то й поготів. З іншого боку, ту і криється якийсь позитив – якщо у вас до весілля все було «в ажурі», то така прикмета буде тільки на руку. Значить, і в узаконених відносинах з другою половинкою нічого не зміниться, і в житті нічого в гіршу сторону не зміниться.

Таким чином, якщо, вступаючи в шлюб, ви сподіваєтеся щось докорінно у своєму житті змінити, то вибирайте чоловіка (дружину) з діаметрально протилежною прізвищем. Якщо такого завдання не стоїть – взагалі не звертайте уваги на цю прикмету.

Брати прізвище чоловіка: прикмети

Існує усталена традиція – жінка бере прізвище чоловіка. Але, якщо вірити народній мудрості, то жінка, яка змінює частину свого ПІБ, змінює свою долю. А ще вона стає частиною нового для себе роду – роду чоловіка. І якщо на цьому роду було сімейне прокляття, який-небудь обітницю і інше – все це впаде і на її голову. З іншого боку, сімейна удача також може перейти разом з новим прізвищем.

Згідно нумерології, ім’я, по батькові та прізвище формують у перекладі на цифри особливу число індивідуальне для кожного. І зміна цього числа шляхом зміни прізвища може перевернути всю долю. Питання тільки, в який бік.

Прикмета, якщо дружина не взяла прізвище чоловіка, пов’язана скоріше з психологією пари. Якщо чоловіка це ображає і засмучує, а його сім’ю – ображає, то жінку неминуче чекають додаткові труднощі в шлюбі. Якщо ж необхідність змінити своє прізвище гнітюче діє на наречену, в цьому теж немає нічого хорошого. Адже ходити з нею, цілком можливо, доведеться до самої смерті. Так що кращий рада – орієнтуйтеся на свою конкретну ситуацію і вибирайте той варіант, який принесе вам більше гармонії і радості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code