пророцтво для україни на 2019 рік

Пророцтва для України на 2019 рік: прогнози та пророцтва провідних екстрасенсів та астрологів

Тільки досвідчений екстрасенс, чаклун або ясновидець можуть передбачити події прийдешніх днів, долі окремих людей, результат битв і катастрофи. Вони шукали відповіді на ці питання в траєкторіях руху зірок і планет, в медитативних зануреннях, в імлі магічної кулі і розкладі карт. До них зверталися за застереженнями і передбаченнями для цілих народів на століття вперед. Передбачення на 2019 для України від Ванги, Павла Глоба, Влада Росса, Мольфарів та інших екстрасенсів — ось тема нашого сьогоднішнього матеріалу.

У сучасному світі кожен може підняти завісу майбутнього, просто звернувшись до інформаційних пошукових систем, економічних прогнозів і політичної аналітики. Незважаючи на безліч скептично налаштованих прагматиків, які вважають передбачення шарлатанством, астрологія, як наука, продовжує розвиватися і доказувати вплив зоряних тіл та явищ на наші долі.

В пору загострення конфліктів, економічних криз і геополітичних конфліктів влади всіх країн, люди готові звернутися за порадою не тільки до науки і аналітики, але і до будь-якого, хто містичним чином здатний розкрити суть подій і явищ. Український народ готовий сподіватися на будь-яке диво, яке дасть інформацію про прийдешнє і надію, на краще майбутнє. Особливо бажані звістки про безхмарне і радісне майбутнє, це допоможе позитивно перебудуватися і подолати всі труднощі.

У цьому матеріалі ми пропонуємо вашій увазі кілька прогнозів щодо ситуації в Україні на 2019 рік від найбільш видатних оракулів минулого і сучасності.

Пророцтва Ванги

Одна з найяскравіших, широко відомих і шанованих ясновидців – Ванга, будучи абсолютно сліпою, робила неймовірно достовірні прогнози навіть на далеке майбутнє. Її передбачення збувалися точно і своєчасно. Про Другу світову війну вона попереджала однією з перших. На сьогодні залишилося не так вже й багато справжніх пророцтв Ванги, незважаючи на метафоричність та образність, якими вони сформовані, тлумачі її спадщини і зараз ще шукають факти, що стосуються сучасності. Нерідко їх тлумачення неоднозначні.

 1. Європейський конфлікт. Одне з пророцтв Ванги вказувало на кривавий конфлікт, в який будуть залучені багато Східноєвропейських регіони.
 2. Конфлікт на сході України. Правляча верхівка загрузне в брудній боротьбі за владу і багатство, прикриваючись впровадженням нового порядку. Принесе це простим людям горе, зубожіння і великі втрати. Багато хто пов’язує це передбачення саме з останніми подіями на території України.
 3. Прихід нового правителя. Але обнадіює те, що, за словами болгарської ясновидиці, тільки Стрілець, прийшовши до влади, закінчить всі злодіяння і буде правити чесно. Цілком можливо, що ця подія станеться вже в 2019 році, прихід нового правителя ознаменує початок розпаду в Східноєвропейській державі, що складається з декількох частин, має вихід до Чорного моря.
 4. Ослаблення США. У прогнозах про світову спільноту вказується на ослабленні позицій Сполучених Штатів і посилення Китаю. Пріоритетними напрямками розвитку Всесвітніх інтересів стануть медицина та енергетика.

Пророцтва Влада Росса

Одеському астрологу ще два роки тому вдалося розшифрувати рух небесних тіл, що вказують на розвиток самої країни і розвиток триваючого конфлікту з ДНР і ЛНР. Ось деякі передбачення Влада Росса про Україну на 2019 рік:

 1. Перелом настане в 2020 році. Головний переломний момент у розбудові держави прогнозується наприкінці 2020 року. У грудні цього року дві найбільші планети нашої Сонячної системи зійдуться на небосхилі. І, починаючи з січня 2021 року, з’явиться можливість стабілізувати фінансову сферу економічним зростанням. Це пояснюється тісним зв’язком України зі знаком Зодіаку – Тельцем. Саме цей знак протегує грошам.
 2. Відродження України в 2025 році. Саме 2025 рік ознаменує розквіт України, як держави, що залучає бізнес – інвестиції. Взаємовигідне співробітництво з країнами Східної Європи буде продуктивним.
 3. Про Крим. Прогноз астролога про Кримський півострів підтверджує той факт, що до України він вже не повернеться, але і Росії його утримати не вийде. Можливо, що цією частиною керуватимуть дві, а то й три держави. Ймовірно, що третьою стороною стане Туреччина.
 4. Про ДНР і ЛНР. На думку Влада Росса, загасання конфлікту з ДНР відбудеться в 2020 році. Принаймні, Влад не бачить більше ніяких збройних дій в наступний період. Це пояснюється тим, що Плутон, стимулює агресивність і різні катастрофи, входить в неактивну фазу, віддаляючись по своїй орбіті. Так, в його минулі наближення в 2001 році в Сполучених Штатах стався теракт у вежах-Близнюках, а в 2014 році почався поточний конфлікт в Україні.

Пророцтва Павла Глоби

Астролог з Росії побачив високу ймовірність воєнізованого конфлікту в Україні ще 10 років тому, коли траєкторії руху небесних тіл застерігали про майбутні події. Ось деякі пророкувань Павла Глоби про Україну на 2019 рік:

 1. Економічний спад. Його прогнози на 2014 – 2020 роки вказували на економічний спад, поступовий територіальний поділ української держави, причому частина її перейде до Російської Федерації.
 2. Відносини з Росією. Тільки по закінченні цього періоду в 2021 році знову сформований уряд зможе активізувати конструктивний діалог з керівництвом Росії.
 3. Східно-Європейський блок (ВЕБ). Подальші події приведуть до утворення Східно-Європейського блоку православних держав, який очолить Росія.
 4. Європа і НАТО. А ось Євросоюзу і Північноатлантичному Альянсу Російський оракул передрік повний розпад.

Однак його передбачення не завжди були виправданими. Наприклад, нинішнім правителем України він бачив Юлію Тимошенко, а економічна криза в Європі вже в цьому році повинна була спровокувати масову міграцію населення в інші країни, включаючи Росію. У випадку з міграцією, поки ми спостерігаємо зовсім інше.

Пророцтва Мольфарів

Потомствені відуни Карпат поступово зникають разом з згасанням їх сильного дару ясновидіння. Один з останніх найсильніших мольфарів – Михайло Нечай, був убитий не так давно божевільним злочинцем в покарання за «шаманство».

 1. Конфлікт на Донбасі. Михайло Нечай — встиг ще у 2011 році напророкувати криваве протистояння між регіонами країни, яке закінчиться лише тоді, коли дві протиборчі держави – Росія і Україна, зрозуміють, хто за цим стоїть.
 2. Поліпшення в 2019. Орест Стафійчук, Відун гуцул, передбачав покращення на краще у другому півріччі 2019 року. Він закликав всю світову спільноту до обережних і тривалих переговорів. Україна почне міцно вставати на ноги вже через п’ять років, нейтралітет сприятиме налагодженню торгових і ділових відносин.
 3. Возз’єднання регіонів. Передбачення про цілісність України було і у відуньї Магдалени. Вона вказала на прихід до влади нової політичної сили, що веде до єдності держави, вже в 2019 році. Перші результати будуть очевидні через п’ятнадцять років.
 4. Новий президент України. Майбутнього керівника мольфари характеризують як людину енергійну, що не терпить олігархів і гаряче люблячого свій народ. Він, своїм незаперечним авторитетом і правильними амбіціями зміцнить становище України в світі. А багато сфер життя перебудує з досвіду Балтійських країн.

Передбачення Московченко Валерія

На підставі розрахунків положень небесних тіл він зробив висновок, що тільки дії українського народу самі зможуть зробити майбутнє своєї держави. Зірки сприятимуть конкретним планам розвитку, але не мрійливим помилкам. Передбачення Валерія Московиченко про Україну в 2019 році

 1. Майдан 2019. Астролог попереджає про наростання соціального невдоволення в Україні, що спровокує нову хвилю мітингів і акцій протесту, новий майдан уже не за горами. Не виключено, що в 2019 році вибори доведеться провести раніше, ніж планувалося. Наслідки політичного хаосу зможуть стабілізувати молоді політики, які своєю командою видалять даремних чиновників з насиджених місць.
 2. Економічне зростання. Внутрішнім, що відбувається в Україні, Валерій приділяє особливу увагу. Він пророкує поступове входження цієї держави в економічне пожвавлення і стабілізацію приблизно в 2022 році. Українці, за рахунок зростання промисловості та суттєвої підтримки західних партнерів, збільшать обсяги зовнішньої торгівлі, що і допоможе вийти з кризової ситуації.
 3. Допомога США і Європи. Але у Європейського союзу і США назрівають свої проблеми. Соціальні та економічні сфери цих країн привернуть до себе всю увагу своїх лідерів. Контроль зовнішньої політики для них стане менш актуальним. Тому особливо розраховувати на їх допомогу Україні не варто. Буде продуктивніше знайти надійних партнерів східніше. Співпраця зі сходом обіцяє бути довгостроковою і плідною.
 4. Війна на Донбасі. Обнадіює прогноз, Московиченко дає і про загасання конфлікту з Донбасом і Луганськом. Владі вдасться закріпити не міцний, але мир до зміни політичної обстановки в РФ. А зміни в Росії можуть статися через похитнувшеся здоров’я чинного президента, яке призведе до дострокових виборів і перегляду зовнішньої політики. Конструктивний діалог з новою українською владою неминучий.

Передбачення інших екстрасенсів і астрологів

Більшість оракулів сходяться на думці про прихід до влади нової політичної сили, що веде до єдності держави, вже в 2019 році. Він, своїм незаперечним авторитетом і правильними амбіціями зміцнить становище України в світі.

 1. Олена Осипенко. Дає цілком позитивний прогноз. На її думку зірки обіцяють позитивний перелом в економічній і політичній сфері. Ситуація буде вирівнюватися вже в наступаючому 2019 році. Але спочатку Україну накриє криза, фінансова дестабілізація і гострі соціальні диспозиції. Переломним стане момент виборів – коли відсторонять від влади олігархів, а нова політична сила зменшить гостроту Східного конфлікту, налагодить діалог і партнерами в Чорноморському регіоні.
 2. Нострадамус. Мабуть, найзагадковіший провидець на багато століть вперед робив свої прогнози у віршах-катренах. Тлумачі його праць знаходять відомості про Україну, якою астролог передрік змінити світовий порядок, запустивши послідовність політичних реформ. Але нічого конкретного він не сказав, ці припущення засновані на географічному положенні описуваної у віршах країни.
 3. Михайло Левін. Будучи Главою Астрологічної академії (Москва) спостерігаючи положення Сонця, зробив висновок, що Україна займе стійке положення у світовому співтоваристві, йдучи по своєму власному шляху. Він заперечує входження України до Європейської Спільноти. І через два президентські терміни український народ обере сильну особистість. Результати позитивних реформ зміцняться лише в 2080 році.
 4. Наталія Нестеренко. У прогнозі для України на найближчі два роки астролог пророкує кардинальні зміни 2019 року. Зірки дадуть народу України шанс для вирішення проблем, що накопичилися. Вже виникли передумови, які руйнують стару політичну систему, це призведе до революційних змін і остаточного формування цінностей. На думку Наталії, поточна ситуація спровокована взаємодією Місяця і Венери. Фаза, в яку входять ці космічні об’єкти, сприяє ефективним реформам, які настануть після глибокої кризи, загострення політичної боротьби, повного руйнування діючої структури влади. Об’єднання ж усіх конфліктуючих частин України, астролог не спостерігає. Рішення проблеми прийде в ході тривалих переговорів і буде неоднозначним.

Висновок

Не виключено, що і знаменитих експертів в трендах геополітики і економіки, є помилки. Однак зрідка зустрічаються яскраві обдарування, що мають владу в містичному світі. Точність прогнозів, зроблених ними, досі вражає уми і погляди. В наш час теж досить екстрасенсів, астрологів і ясновидців. Хто з них найбільш правдиво дає прогнози – розсудить час. Потрібно не тільки побачити майбутнє, але і дати йому вірне тлумачення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code