Пророцтва на 2020 рік про Володимира Зеленського

Новим президентом України в 2019 році став молодий шоумен Володимир Зеленський. Поки одні сумнівалися, інші з надією дивилися на абсолютно неординарного кандидата в президенти. Все своє життя, він не виступав на дебатах і не обговорював політику чи економіку. Його гумористичні проекти широко відомі не тільки на Україні, але і у всьому світі. Він став ковтком свіжого повітря для загрузнувшу в політичних інтригах і свавіллі, чинимом у вищих колах України. Тема нашої статті прогнози на 2020 рік про Зеленського від екстрасенсів, астрологів, віщунів.

Поки Американські канали щосили транслюють комедійні серіали з участю Зеленського, а його виступи на Ютубі набирають тисячі переглядів, українці з жахом думають, а чи не зробили вони помилку, вибравши в президенти, відомого жартівника. А може, цей вибір зможе вивести країну з тривалої кризи і вдихнути нові сили в загибаючу економіку? Вже зараз було зроблено кілька яскравих заяв відомих провісників, щодо майбутнього Зеленського, як президента держави. Зараз саме час дізнатися, що чекає Україну і главу держави новій посаді.

Пророкування астрологів, екстрасенсів, ясновидців

Поки фігура нового українського президента на політичній арені не так цікавить екстрасенсів і чаклунів, як Володимир Путін, проте, все більше і більше уваги привертає до себе молодий сатирик.

Факт. Ті передбачення, що є про Зеленського на 2020 рік, здебільшого нагадують журналістські «качки», однак, є серед них декілька дуже цікавих заяв шанованих віщунів та астрологів.

Вірити чи ні подібними джерелами – ваше право, однак, пропонуємо вам прочитати, що передбачають екстрасенси президентові України Зеленському на 2020 рік, і зробити свої висновки.

Пророкування Ванги

Останнім часом, на телебаченні стали часто згадувати одне з пророцтв Ванги, яке вона зробила В’ячеславу Гришечкину, під час його візиту. Провидиця не вказувала на те, що її пророкування ставиться до президента України, але не вловити зв’язку неможливо.

 1. Ванга сказала, що в країні поряд з Росією з’явиться кривавий цар. Він буде насичене порохом та людськими смертями. Але потім з’явиться Володимир, який буде голосно сміятися і скине царя. Ніхто не сприйме його всерйоз, тому, що він жартує, але Володимир стане важливою фігурою не тільки в своїй державі, але і на світовій арені.
 2. Олени Прокловой Ванга також передбачив появу якогось Володимира, який зможе возз’єднати ДНР і ЛНР з Україною, а також припинити збройні конфлікти.

Чи варто довіряти цим пророцтвом, чи це лише уява журналістів, не відомо. Однак, вже зараз можна сказати, напевно що постать Володимира Зеленського не так проста, як може здаватися.

Пророкування Влада Росса

Якщо передбачення Ванги залишається для нас загадкою, оскільки ясновидиця не може ні підтвердити ні спростувати, ні пояснити сенс, то прогноз Влада Росса не викликає жодних сумнівів. Відомий український астролог вже встиг зробити кілька цікавих заяв про нового президента. Сумніватися в його словах не доводиться, адже саме він передбачив перемогу Зеленського на виборах 2019 року. Росс стверджував, що в гороскопі майбутнього на той момент президента, Марс був тісно пов’язаний з Юпітером, планетою, яка уособлює владу і вплив. Саме це вплинуло на передбачення астролога про підсумки виборів.

 1. Позитивно Росс висловлюється і про майбутнє України під керівництвом нового президента Він пророкує новий підйом економіки. Країна зможе розквітнути заново, це вираз провісник пов’язує з прізвищем президента.
 2. Зеленський за гороскопом Водолій, а значить, є по натурі реформатором, здатним зламати будь-який склався, закостенілий порядок. Завдяки своїм особливим здібностям, Водолії з легкістю засвоюють нову інформацію. Тому проблем у Володимира на новому відповідальному посту не виникне.
 3. Знаменитий астролог стверджує, що Зеленському буде потрібно не більше року, щоб повністю увійти в курс справ і вибудувати власну лінію реформ. Держава під його керівництвом кардинально змінить курс розвитку, а також може вирішити серйозні кризи всередині країни.
 4. Суспільство знайде в його особі гідного лідера. Зв’язок Місяця і Сатурна в знаку Лева вказують на обдарованість людини, його талант управління людьми. Росс вважає, що Зеленський не тільки природжений політик, але також відмінний духовний лідер, здатний об’єднати українців і згладити соціальні суперечності.

У 2020 році новий президент зможе показати все, на що він здатний. А українцям потрібно зробити висновок, чи зробили вони вірний вибір чи ні.

Передбачення мольфарів

Мольфари, провісники карпатських гір, також зробили кілька заяв щодо нового президента України.

 1. Затяжна війна всередині держави буде закінчена через два роки. Протистояння між Україною і Росією також зійде нанівець. Про відновлення дружніх відносин між країнами поки говорити не доводиться, але деяке потепління з’явиться в 2020 році завдяки новому політичному курсу Зеленського.
 2. Мольфари одноголосно стверджують, що президентом України став гідна людина, яка зможе повести за собою народ.
 3. Однак, їх передбачення зовсім не такі райдужні, як видасться на перший погляд. Карпатські пророки пророкують українському народові продовження окремих локальних військових конфліктів всередині країни до 2022 року.
 4. Повернення Криму очікувати не доводиться, тому з цією мрією доведеться розлучитися раз і назавжди. Світ прийде в країну через два роки, після обрання нового президента. Очевидно, що Зеленський зможе проявити себе, як хороший дипломат, здатний вирішити складні соціальні та політичні ситуації.

Прогнози експертів

Думку Вадима Рабиновича

Відомий український політик та філантроп Вадим Рабинович теж зробив ряд заяв щодо нового президента України. На його думку, передбачення про швидкий розквіті економіки держави, зниження соціальної напруженості та врегулюванні збройних конфліктів на Заході України надто оптимістичні.

 • Прихід до влади Зеленського не зможе вирішити існуючі в даний момент проблеми і лише призведе до перетасування сил в політичних колах.
 • Причиною такої заяви стали обмеження, що існують на Україні щодо повноважень президента. Їх спектр дуже вузький, тому, Зеленському навряд чи вдасться повною мірою реалізувати свій курс.
 • Надто велику роль в управлінні державою відіграють олігархи, позбутися впливу яких не представляється можливим. Звичайно, тільки президенту вирішувати, хто встане на посаду Генерального прокурора або міністра оборони, але забезпечити, таким чином, собі більшість в парламенті у Зеленського навряд чи вийде.

Прогноз Андреаса Умланда

Андреас Умланд – відомий політолог, який прославився за рахунок своїх досліджень пострадянського суспільства і політичного курсу. Він бачить у Зеленському безліч переваг, які українці поки не змогли оцінити по достоїнству. Експерт не заперечує, що в новому президентові України є маса очевидних недоліків, наприклад, його політична неосвіченість і відсутність підтримки широких верств політичної еліти. Але і миттєвого покращення життя українців Умланд не пророкує.

 • Ситуація буде змінюватися одночасно зі становленням Зеленського, як національного лідера. До влади прийшла людина без зв’язків у світовому співтоваристві і продуманого курсу розвитку.
 • Однак обрання Зеленського політолог вважає найкращим варіантом з усіх існуючих. Саме він зможе зламати старі, усталені в суспільстві моделі політичної та економічної конкуренції. Він подарує нове дихання не тільки простим мешканцям, але й бізнесу та існуючої опозиції.
 • Умланд вважає, що фігура Зеленського матиме позитивний вплив на ситуацію на Донбасі і допоможе вирішити затяжний військовий конфлікт. Ліберальні погляди президента і його єврейське коріння позитивно позначаться на ставленні до України на світовій арені.

Прогноз Бориса Каргалицкого

Каргалицкий – широко відомий соціолог, висловлюється про Зеленського зовсім не так позитивно, як Умланд. Він вважає, що ейфорія від приходу нової влади незабаром пройде, а президент дуже швидко втратить ті існуючі крихти влади, що ще залишилися. Відсутність згуртованої команди і чіткого курсу розвитку покажуть неспроможність українського президента і в соціальних, і в зовнішньополітичних питаннях.

Прогноз газети «Таймс»

Журналісти американського видання, також не залишилися осторонь. На їхню думку, Зеленський може виявитися маріонеткою Путіна. Як аргумент вони наводять той факт, що на пост президента країни встав осіб без належного політичного досвіду, освіти і зв’язків. Видання бачить в цьому задум російського президента і його прагнення поширити свою сферу впливу і на Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code