Прийшла кішка з кошенятами — прикмета

Різномасті мугикаючи — таємничі і загадкові істоти, що живуть на грані двох світів, які вміють бачити і відчувати набагато більше, ніж доступно людині. Не дивно, що цих тварин обожнювали в давнину. В наш час таке трепетне ставлення вже не зустрінеш, хоча «домашні хижаки» донині допомагають людям прийняти вірне рішення у багатьох складних ситуаціях. Приміром, про що варто задуматися, якщо кішка привела до вас кошенят?

Чужа кішка принесла кошенят — прикмета з натяком

Бродячі тварини нерідко приходять до людей за допомогою. Проявити у такому разі милосердя — заробити кілька «плюсиков в карму». Як мінімум, слід нагодувати гостю. Ще краще — взяти її в будинок, це обов’язково буде винагороджено понад.

Особливо знаковою виявиться ситуація, коли до вашого порогу кішка принесла кошенят — прикмета каже, що господарі житла можуть отримати право на безумовне заступництво небес.

Мугикаючи володіють підвищеною чутливістю. Навіть від повної безвиході вони не стануть ластиться до жорстокого, бездушному людині. До того ж про своє потомство ці тварини піклуються більше, ніж деякі люди. Вже точно вони ніколи не будуть піддавати малюків невиправданого ризику.

Якщо приблудна кішка з кошенятами прийшла в будинок — прикмета запевняє, що цього оселі не загрожує ніяка небезпека. І навпаки: коли домашня кицька норовить забрати дитинчат з квартири — на горизонті з’явилися серйозні проблеми.

Іноді буває так, що «в гості» з усім своїм виводком заходить сусідська воркіт — цілком собі домашня, не потребує порятунку. Не можна її проганяти, але і автоматично брати на себе відповідальність за пухнасту сімейку не слід.

Якщо чужа кішка принесла кошенят у ваш будинок — прикмета рекомендує її погодувати і залишити в спокої, не утримувати, не нав’язувати свою «дружбу» і випустити на першу вимогу.

У давнину говорили, що такі «візитери» доглядають за своїми сусідами на прохання їх померлих родичів.

Де окотилася кішка — прикмети та поради

Господарі, у яких вихованку на сносях, можуть приготувати для майбутньої матусі найзатишніше (на їх погляд) містечко, але тварина окочується саме там, де сам захоче. Не треба злитися, якщо подія пішло не за планом».

Є прикмета: кішка народила кошенят в будинку — довела, що в ньому панує гармонія і спокій.

Особливо щасливим буде ознака в тому випадку, якщо «диво сталося» прямо на хазяйської ліжка або де-небудь в дитячій. Можна не сумніватися, що такого будинку точно біди не загрожують!

Всі домашні вихованці в тій чи іншій мірі довіряють господарям.

Якщо ж на вашій ділянці (в під’їзді, на лоджії, будинку) чужа кішка родила кошенят — прикмета явно вказує на райдужні перспективи.

Це може говорити про швидке весілля, довгоочікуваному одужання, про зростання добробуту та стабільності. Бажано залишити собі хоча б одного кошеняти з приплоду — він стане могутнім талісманом на удачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code