Прикмета – порожнє відро у зустрічного

Будь-яка прикмета про порожнє відро має негативний відтінок. Зустріч з жінкою, що йде по воду, не доставляє радості. Інша справа, коли вона повертається з повними відрами. У цьому випадку прикмети обіцяють удачу в справах і достаток у домі.

Прикмета – людина з порожнім відром

Порожнє відро народні забобони асоціюють з невдачами і труднощами у справах. Цей предмет домашнього начиння завжди повинен бути повний. Поганим знаком вважається наявність порожніх відер в житловому приміщенні. Це передвіщає бідність і фінансові втрати.

При купівлі відра в нього відразу кладуть монету або жменю зерна. Прийти в будинок з порожньою тарою – значить принести нещастя в сім’ю. Зустрів на дорозі жінка з порожнім відром – прикмета безглуздості задуманого підприємства.

Існує кілька способів уникнути можливого нещастя. Найбільш дієвими вважаються наступні:

  1. Плюнути через ліве плече, за яким завжди знаходиться біс спокусник.
  2. Перехреститися і продовжити шлях.
  3. Обігнати жінку, тим самим залишивши позаду можливі невдачі.
  4. Непомітно скрутити дулю і направити її в бік порожніх відер або схрестити вказівний і середній пальці на обох руках.
  5. Повернутися додому і на добу відмовитися від задуманого.

Чоловік, жінка чи бабка

Жінка

Йде назустріч баба з порожнім відром – прикмета негативна. Однак таке тлумачення поширюється тільки на світлий час доби. Увечері така зустріч позбавляє від накопиченої за день негативної енергії.

Чоловік

Мужик з порожнім відром – прикмета менш сумна. Вона служить засторогою від необдуманих слів і вчинків. Великим щастям вважається зустріч з чоловіком, який несе повні відра. Це обіцяє небувалу удачу і швидку реалізацію найсміливіших планів.

Повні відра

Люди з повними відрами завжди радують. Вони віщують прибуток, рішення проблем і безпеку в дорозі. Перекинути відро з водою – до приємних новин. Дзвін порожньої тари пророкує погані новини.

Бабка

Проходить повз будинки бабка з порожнім відром – прикмета, що попереджає, що майбутній день може ознаменуватися неприємними подіями в родині або на роботі. Можливі конфлікти з чоловіком, дітьми або товаришами по службі.

Щоб не стати джерелом чиїхось розчарувань, не варто виходити з дому з порожніми відрами, навіть якщо ви самі не вірите в прикмети. Досить покласти в них пару цукерок, фрукт або монетку. Це збереже удачу оточуючим і позбавить вас від плювків та кукишей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code