Прикмета про цукор

Чим обіцяє розсипана сіль, знають багато. Але мало хто здогадується, чим загрожує прикмета просипати цукор. Розглянемо цю та інші прикмети про цукор в нашій статті.

Народні прикмети про розсипаний цукор

Звичайно, найпоширеніше дію, яке можна випадково зробити з цукром – насипати його не туди або випадково висипати на підлогу, стіл. Відразу скажемо, що розсипати цукор – прикмета добра, не важливо, куди саме впали крупинки.

На стіл

Є відмінності у тлумаченні – якщо солодкий пісок прокидався на стіл, на ньому достатку. В цьому відношенні прикмета розсипати цукор на стіл – найбільша позитивна. І чим більше кількість розсипаної, а також чим крупинки більше – тим краще.

На підлогу

А до чого розсипати цукор на підлогу? У народі говорять – значить, навколо вас сформується «солодке» життя, тобто неприємностей в найближчому майбутньому можна не побоюватися. Якщо ви перед цим посварилися з близькою людиною, то народні прикмети розсипати цукор втішають – це ненадовго. Вас чекає швидке і повне примирення.

На килим

А ось якщо солодкі крупинки опинилися на килимі з густим довгим ворсом, то на шляху до безхмарному щастю у вас зустрінуться чималі труднощі. Які, втім, ви успішно подолаєте, якщо добре постаратися.

Для жінок та дівчат

Окрема прикмета – розсипати цукор для незаміжньої дівчини або жінки. Це обіцяє їй швидке побачення або любовну інтрижку, яка цілком може закінчитися серйозними тривалими стосунками.

До речі, не варто викидати прокидаюся у відро для сміття зі столу можна зібрати його назад в цукорницю, а з підлоги – висипати на вулицю під деревце або на квіткову клумбу.

Інші прикмети про цукор

Що б не відбувалося з солодким піском у вашому будинку, практично завжди це можна віднести до хороших предзнаменованиям.

  1. Розбити цукорницю з цукром – прикмета деяких складнощів, які постануть у вас на шляху. Але в підсумку все владнається і вирішиться на вашу користь.
  2. Сіль в цукрі – прикмета двояка. У вашому житті все змішається, і складно буде відрізнити хороше від поганого. Постарайтеся при прийнятті важливих рішень розглянути проблему з різних сторін, щоб не зробити зопалу помилку.
  3. Прикмета сіль замість цукру – до позитивних змін у житті, особливо у фінансовому відношенні.
  4. Якщо шматочок рафінаду розсипався на кілька, коли ви пили з нею чай вприкуску, значить, вас чекають позитивні фінансові известия.
  5. Прикмети давати цукор сусідам кажуть – це може стати причиною ваших власних збитків. Втім, коріння такого тлумачення сягають у сиву давнину, коли цукор коштував чимало. Роздаючи його направо і наліво, можна було і справді збанкрутувати. Сьогодні ж тільки вам вирішувати – позичити такий продукт сусідові або поскупитися. А щоб нейтралізувати прикмету, попросіть у сусіда замість копієчку або рубль. Тоді це буде вже угода купівлі-продажу, про яку народна мудрість нічого поганого не каже.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code