Прикмета: прокинувся серед ночі — отримав знак згори

День — для добрих справ, ніч — для темних сил. Так здавна вважали в народі, попереджаючи молодь: прокинувся вночі — недобра прикмета. Зазвичай вона сигналізує про небезпеку або підстерігають проблеми. З побутової точки зору подібне пророцтво було цілком виправданим. Проста людина, стомившись за день, спав міцно і солодко, до світанку. З тим же, хто мучився кошмарами або безсонням, явно творилося щось недобре.

Різко прокинулася вночі і не можу заснути — прикмета – застереження

З-за чого прокинулися?

Дуже важливо зрозуміти, хто або що вас розбудив. Прокинутися від стуку у вікно або двері — до швидких неприємностей. Але головне все-таки в тому, реальним чи був цей звук. Припустимо, ломилися в будинок цілком собі живі люди, але помилково. Тоді слід готуватися до довгих розглядів, сварок і навіть до судових позовів. Ще більше проблем можна очікувати від прикмети: прокинувся серед ночі, почувши стукіт, підійшов до вікна або двері — і нікого не виявив. Така містика точно не до добра.

Про тварин

Неприємності віщує незвичну поведінку тварин: собачий гавкіт або завивання, позаурочний спів півня, явне, але невмотивоване занепокоєння інших домашніх вихованців. Можливо, вони відчувають біду і намагаються попередити? Чи бачать непроханих, безтілесних візитерів, які відвідали будинок під час сну господарів? Єдине приємне виключення — скрекіт цвіркуна. Цей звук при пробудженні обіцяє фінансову прибуток.

Кошмари

Що стосується кошмарів, то вони рідко бувають небезпечними. Наприклад, гіркі ридання в сновидіннях — завжди ознака чогось хорошого наяву. Це може бути сигнал про мінливому до кращому матеріальному становищі, кар’єрному успіху, народження довгоочікуваної дитини. Якщо ж трапиться прокинутися зі сльозами на очах — прикмети радять відпочити від турбот, подбати про свій душевний комфорт, взяти відпустку.

Прокинулися вночі без причини — подивіться на годинник

По часу

Точний період несподіваного пробудження здатний розповісти про те, чого саме очікувати в майбутньому.

  1. Довелося прокинутися о 3 годині ночі — велика ймовірність, що хтось ззовні намагається навести на вас чаклунські чари. Варто особливо замислюватися про це ознак, якщо відпочинок переривається раз за разом в один і той же час.
  2. А от можливість прокинутися о 4 ранку прикмети трактують як сигнал до активних дій. Швидше за все, доведеться переглянути свої цінності, змінити оточення, з’ясувати стосунки з близькою людиною.

Прокинулися від гикавки

Прокинулися від гикавки — ймовірно, хтось наполегливо намагається до вас «достукатися» наяву. А ще деколи сам ангел-охоронець може потривожити людини — якщо він веде себе неправильно. Наприклад, спить одягненим. Або домовик висловить господареві свою симпатію, погладивши по щоці теплою лапкою. Такі незвичайні контакти — цілком вагомий привід, щоб здригнутися під час сну і прокинутися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code