Прикмета розбити яйце уві сні і наяву

Ставлення до яєць у сучасної людини однозначне – це смачний, корисний і простий у приготуванні продукт, який завжди повинен бути в холодильнику. Ми розбиваємо цей дар природи, про ніж, виделку, край сковороди або чашки для тіста, навіть не замислюючись над способом, часом, значенням цієї події. І тільки коли яйце подає на підлогу, невдало розтікаючись величезною плямою, це викликає досаду. А адже розбите яйце на підлозі – це не випадковість. Це прикмета, яка може розповісти вам про щось прийдешнє.

Прикмети про розбиті яйця

Значення прикмети залежить від того, в яких саме обставин шкаралупа тріснула і що виявилося всередині.

  1. Якщо одне чи кілька яєць лопнули ще по дорозі з магазину або з ферми до вас додому, то це може означати проблеми в особистому житті. Тріщинка на одній шкаралупі – знак близької сварки з другою половинкою, а розбиті вщент півдесятка – символ того, що ваші любовні або сімейні відносини летять в тартарари.
  2. Розбити яйце на кухні – прикмета добра, обіцяє удачу. Ще краще, якщо ви встигли впіймати втікача на льоту. Навіть якщо це шкаралупа тріснула, ви все одно зможете в житті схопити удачу за хвіст.
  3. Погана прикмета – розбити тухле яйце. Зазвичай це обіцяє біди, пов’язані зі сферою здоров’я.
  4. Дуже добре, якщо всередині ви побачили два жовтки – це обіцяє великий прибуток.
  5. До чого розбити сире яйце без жовтка? Такі екземпляри зустрічаються вкрай рідко. Тому прикмети про них двояким – одні обіцяють щось дуже незвичайне, що чекає вас в життя, інші – втрату чогось важливого, без чого ви не можете уявити своє існування.

Як позбавитися від негативу?

Якщо прогнозованого долею вас не влаштовує, можна спробувати нейтралізувати дію прикмети. Для цього шкаралупу разом з вмістом кошторисі на білий аркуш паперу, користуючись іншим, згорнутим вдвоє листом. Зімніть всі разом і винесіть за поріг/за паркан.

Знайшли розбите – до чого?

Погано, якщо розбите яйце ви знайшли у себе під порогом. На нього зроблений змова, щоб навести на вас порчу. Вступити потрібно так само, як описано вище – прибрати знахідку за допомогою аркушів паперу. Ось тільки мало винести геть – треба закопати. А поріг добре помити непотрібної ганчіркою, яку також необхідно викинути. Після цього поріг під дверима просипають сіллю, а саму двері збризкують святою водою.

До чого сняться розбиті яйця

Різні сонники передбачають зовсім різні події тим, кому приснився такий сон. Тому ми радимо орієнтуватися на свої відчуття у сні і в цілому на те, яким він був – яскравим і радісним або сірим і тужливим. В залежності від загального настрою, виберіть і прикмету.

Отже, такий сон передвіщає:

  1. Крах планів.
  2. Великий подарунок від коханого.
  3. Велику пропажу, серйозний збиток.
  4. Сварку.
  5. Неприємності і нещастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code