Прикмета знайти гроші – що означає в сні і наяву

Запитайте будь-якої розсудливої людини, і він вам, навіть не замислюючись, скаже, що прикмета знайти гроші – хороша. Дійсно, що тут може бути поганого? Потрібно просто покласти знахідку в кишеню і влаштувати собі заслужений вихідний – небеса сплатили вам відпустку без утримання.

Але російська людина звідусіль чекає каверзи, навіть від оброненной кимось купюри. І за будь-яку «халяву» боїться отримати покарання. За принципом «де-то прибуде, а десь убуде». Давайте розбиратися, чи дійсно чимось загрожує щасливчику така знахідка, і як уникнути негативних наслідків, залишивши знайдене собі.

Знайти гроші – прикмета до добра або до худу?

Народна мудрість невблаганна – вважається, що радіти повинен той, хто втратив гроші. А той, хто знайшов, нібито не отримає щастя на чужому горі. Правда, бувають винятки.

Коли до добра і щастя?

Якщо вам конче були потрібні гроші на щось важливе, або просто на прожиток, то фінансова знахідка вважається даром небес і не тягне за собою жодного негативу.

Однозначно відомо, до чого знайти гроші паперові, на Сході – до щастя! Причому чим більше номінал купюри, тим краще. Ось вже воістину мудрі люди.

Погано – коли і чому?

Поганою прикметою вважається підняти з землі дрібниця – рубль або два. На дрібні монетки часто робляться змови, їх використовую в магічних і магічних обрядах, як ви розумієте, не мають відношення до білої, доброї магії. Самий «нешкідливий» наговір передає монеткам всі проблеми і біди колишнього господаря. Той, хто піднімає їх з землі і кладе в свою кишеню або гаманець, забирає всі негаразди собі. Тому дрібниця підбирати категорично не рекомендується.

Також не варто брати гроші, що лежить на перехресті доріг. Таке місце взагалі користується поганою славою, і що б ви на ньому не знайшли, варто обійти це стороною.

Як захиститися?

Якщо спокуса взяти загублені кимось гроші нездоланний, покладіть їх окремо від своїх і розміняйте або витратьте при першій можливості. Якщо сума велика, віддайте частину в якості милостині бідним або нужденним. Або купіть на них цукерок і роздайте дітям.

До чого сниться знайти гроші

Уві сні все зазвичай шкереберть. До реальної фінансової прибутку повинні приснитися екскременти, причому чим їх більше і чим ви до них ближче – тим краще. Оптимально, якщо ви ковыряетесь у великій купі.

А ось до чого сняться гроші? Сонники свідчать, що великі купюри, які ви тримаєте в руках або пересчитываете, принесуть у реальності удачу. А дріб’язок сниться до суєті і бездарно проведеного часу, побутовим клопотам і невеликим докучным неприємностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code