Прикмети для нареченої

Така значуща подія, як весілля, викликає головний біль у молодят і їхніх родичів. Більше всіх хвилюється наречена. Сьогодні її хвилювання зазвичай пов’язані з організацією торжества, у більш ранні часи приводів для хвилювання було куди більше – наречений з нареченою були ледь знайомі, і бідолашна не могла знати, як складеться їхнє сімейне життя.

Щоб максимально огородити себе від неприємностей в день весілля, а також у майбутнього подружнього життя, належало дотримуватися ряду правил і весільних прикмет, які повинна знати наречена. За деякими прикметами також можна було передбачити, наскільки молодим пощастить після весілля.

Весільні прикмети для нареченої, які потрібно дотримуватися

  1. Наречений не повинен бачити наречену у весільній сукні до настання години Х.
  2. Весільна сукня повинна приміряти тільки наречена. Ніяким подружкам, сестрам і іншим дівчатам надягати його було не можна. Ось чому сукня для нареченої шилося на замовлення, а в давнину – готувалося в якості приданого самою дівчиною, яка розшивала його і прикрашала ще до зустрічі з коханим. Сьогодні про цю приймете забувають, а даремно – у весільних салонах часто одне і те ж плаття міряють різні нареченої, що вважається поганим знаком для тієї, яка в ньому в підсумку піде під вінець. Ось чому наряд з вітрини купувати не рекомендується.
  3. Винести із Загсу і внести в спільне житло наречений повинен наречену на руках. Якщо йому буде під силу така ноша, то і сімейне життя він легко винесе на своїх плечах.

В різних країнах існують різні прикмети на весілля для нареченої. Так, в Америці на нареченій обов’язково повинно бути щось нове, щось старе, що чуже, і, нарешті, що-небудь блакитного кольору. Це вважається гарантією успішного заміжжя.

Про букет нареченої прикмети говорять наступне: купити або зібрати його повинен тільки наречений, причому, виходячи за букетом з будинку, він повинен переступити через поріг правою ногою і ні з ким, крім продавця, не розмовляти, поки не повернеться назад. Повертатися треба іншою дорогою і переступити поріг будинку вже з лівої ноги.

Прикмети для нареченої, які можуть розповісти про долю подружжя

  1. Якщо в день весільного торжества пішов дощ, то сімейне життя буде щасливим.
  2. Плакати в день одруження – хороша прикмета, як і бити посуд.
  3. Якщо одяг молодят забруднила пташка, наприклад, голуби, яких випускають в урочистий момент, то в їхньому житті буде достаток.
  4. Спотикатися на дорозі в ЗАГС – погана прикмета. Або хтось у вашому оточенні не хоче, щоб ви вийшли заміж за цю людину, або сама доля застерігає вас від цього.

Якщо перед весіллям все йде не так, ламається техніка, не виходять на зв’язок провідні майбутнього торжества, губляться кільця і т. п. – подумайте, можливо, варто перенести святкування, або замість пишного торжества скромно обвінчатися в церкві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code