Прикмети на кредит в банку

З появою нових сфер життя з’являються і нові прикмети. Однак, про прикмети про банки можна сказати, що вони з’явилися зовсім недавно. Міняйли, лихварі існували тисячоліття тому. Перші банки в сучасному розумінні слова з’явилися в 17 столітті. Так що народ встиг скласти чимало цікавих прикмет про банківські послуги, обмін грошей та їх отримання у борг.

Прикмети про банки

До грошей у народі особливе ставлення, адже це дуже дивний предмет, якщо вони є, то їх немає». Ніхто не може з упевненістю сказати, що фінансове благополуччя залишиться з ним назавжди. Тому і ведуться століттями суворі спостереження, покликані з’ясувати, які маніпуляції з грошима ведуть до збільшенню багатства, а які – до бідності.

Рахувати гроші в понеділок – до їх витрачання

Навіть банківські працівники намагаються не займатися перерахунком фінансових активів в перший день тижня – побоюються великих нестач. Не рекомендується в понеділок брати кредит, інакше фінансові негаразди будуть переслідувати вас довгий час.

Зустріти жінку, прийшовши в банк – грошових неприємностей

Прикмети в банку свідчать, що навіть якщо у жінки не буде в руках порожнього відра, все одно, краще відмовитися від ідеї брати кредит у тому відділенні, де вона вам першої зустрілася.

Підняти монету – прикмета до фінансових труднощів

Це відноситься до монет, які лежать решкою вгору. Якщо ви побачили таку монету в банку або по дорозі у відділення, обійдіть його стороною. Прикмети обіцяють того, хто підніме таку монету, довгий животіння в убогості.

Прикмети на кредит і про кредит

Отримання позики від банку – крок, на який люди вирішуються не просто так. Значить, дуже потрібні гроші. І, хоча логіка підказує, що гроші дадуть тому, у кого в порядку всі документи, людина все одно підстраховується, дотримуючись певні ритуали, щоб точно бути впевненим в тому, що з кредитом проблем не виникне.

Отже, прикмети, які допоможуть отримати кредит:

  1. Вирушаючи в банк за грошима, одягніть взуття без липучок і шнурків.
  2. Не надягайте взуття на високому каблуці.
  3. Перед виходом з будинку киньте на поріг щіпку цукрового піску.
  4. По дорозі в банк погодуйте бездомного кота, собаку або пташок.
  5. Зустріли на шляху людей в однаковому одязі (уніформа теж вважається) – отримаєте більш вигідну пропозицію від банку, ніж той, на який ви розраховували.

Щоб виплатити кредит в строк, складіть всі оплачені квитанції в конверт червоного кольору. До тих пір, поки вони там зберігаються, проблем з виплатами у строк не виникне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code