Прикмети на новий рік на любов

Новий Рік – свято радісне і чарівне. Вважається, що все загадане в Новий Рік, обов’язково збудеться, тому люди готуються до його зустрічі заздалегідь і дуже ретельно. Існує дуже багато новорічних прикмет, серед яких є і любовні прикмети. Особливо трепетно до них відносяться молоденькі дівчата, що бажають зустріти справжню любов або зберегти вже існуючу.

Любов у новорічну ніч

Якщо два закоханих людини під бій годин обміняються своїми келихами, їх союз стане набагато гармонійніше і міцніше. Для тих, хто ще не зустрів свою другу половинку, в новорічну ніч рекомендується тримати в кишені або поблизу від себе талісман, що символізує любов. Це може бути:

  • маленький Купідон;
  • кулон у формі сердечка;
  • знак Інь і Янь.
  • фігурка або зображення двох лебедів.

Дівчина в цей вечір повинна надіти червону сукню чи костюм. Червоний колір – символ пристрасті. Власне вбрання – це лише півсправи, відповідним чином потрібно оформити і квартиру. На стіни вішають плакати, присвячені любовної тематики.

Любовні повір’я в новорічні свята

  1. Перед тим, як сідати за святковий стіл, слід обгорнути його ніжки мотузкою. Така передбачливість запобігає розлади в сім’ї і тривале розставання з коханим.
  2. За східним повір’ям, знайти або зберегти любов допоможе паличка кориці, що лежить в кишені. Не варто чекати приходу любові в той же день, тому носити при собі прянощі слід і далі.
  3. Тісне сплетіння рук в міцному рукостисканні – прикмета дуже вірна. Якщо два люблячих людини міцно стиснуть один одному руки під бій годин, принаймні, весь наступний рік любов їх не покине.
  4. Якщо ж когось у році, що минає спіткала любовна втрата, цей чоловік повинен спалити старий календар в новорічну ніч. Разом з папером випарується і весь негатив.
  5. Якщо ви розлучилися з коханим і ніяк не можете його забути, ні в якому разі не надягайте на себе в свято прикраси та вбрання, які були подаровані їм. Разом з цими предметами наступний рік перейде печаль і туга за колишньою.
  6. Для зустрічі Нового року краще купити все нове. Нехай це буде недорога біжутерія, але ще не вдягнене і не має ніякої історії. Купуючи речі для свята, намагайтеся думати про нових прекрасних стосунках. Настрій в момент придбання теж повинно бути хорошим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code