Прикмети на суботу

Перший з двох вихідних днів — дуже «правильний». Виражається це в тому, що будь-які благі наміри і починання отримають заступництво Вищих Сил, але плата за гріхи і помилки візьметься сторицею.

Саме тому прикмети на суботу радять нікуди не поспішати, не вплутуватися в авантюри, присвячувати час праведним справах, спілкуватися з родичами і улюбленими тільки в позитивному ключі.

Субота — народні прикмети «во благо»

Плануєте зізнатися в любові, переїхати в новий будинок, влаштувати генеральне прибирання? Для всіх цих справ субота виявиться кращим часом! Саме в перший вихідний починаються проекти, які надалі піднімуть зачинателя на вершину успіху. Дуже хороший період для подорожей, прогулянок, походів в гості. Скажімо чесно, майже все, що відбувається з людиною в цей день, можна витлумачити в позитивному сенсі:

  • мало просто чхнути в суботу — треба відразу загадати бажання, і воно на сто відсотків збудеться;
  • горять щоки — чекайте сміху і веселощів, збирайте гостей;
  • сверблять губи в суботу— попереду побачення з цікавою людиною (для дівчат) або теплі сімейні посиденьки (для чоловіків);
  • світлі очі «сигналізують» про доленосні зміни: свербить ліве око в суботу — прикмета до нежданим грошей, а правий — до величезного і світлого почуття, яке увійде в життя зовсім скоро;
  • навіть лити сльози в суботу — прикмета добра, хлопцям вона обіцяє романтичну пригоду, а дівчатам — нових шанувальників.

Брови і вуха

  1. Правда, якщо в суботу сверблять брови — прикмети обіцяють неприємне різноманітність відчуттів: права обіцяє вигідний шопінг, зате ліва передрікає нудні побутові клопоти або гостей, яких не хочеться бачити.
  2. Горять вуха? Приготуйтеся почути важливу звістку, хоча не факт, що вона виявиться хорошою.

Що робити в суботу — і про що забути?

Спіткнуться, підстригатися

У цей день треба дивитися під ноги: спіткнутися в суботу — одного втратити, в любові обманутися. Зате відвідувати перукарню слід саме в перший вихідний, від цього і карма стане чистіше, і фізичне самопочуття покращиться. У колишні часи стрижка в суботу вважалася чи не сакральним дійством — перед нею загадували бажання і точно знали, що мрія збудеться.

Манікюр і гроші

  1. Також піде на користь манікюр: стригти нігті в суботу — прикмета до фінансового благополуччя, позбавленню від накопичених боргів.
  2. Між іншим, брати чужі гроші в цей день не забороняється, але давати комусь свої — не варто, велика ймовірність матеріальних втрат у майбутньому.
  3. А ще подумайте гарненько, перш ніж вдаватися до будь-яких надмірностей, вони здатні вдарити по здоров’ю.

День народження

Відмінна прикмета — народитися в суботу! Щасливчик отримає від долі в нагороду найприємніші якості та риси характеру, які забезпечать успіх у всіх сферах. Кажуть, що «суботні діти» стають кращими подружжям — турботливими, вірними і порядними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code