Прикмети після розлучення

Розлучення рідко буває пов’язаний з позитивними емоціями. Навіть якщо ви на ньому наполягали і дуже раді, що звільнилися від шлюбних уз, душевна травма все одно буде мати місце. Щоб в подальшому вона не завадила вибудовувати нові відносини, рекомендується провести ряд ритуалів щодо старих речей, які нагадують про минулу шлюбі. Психологи в даному випадку повністю солідарні з народними прикметами.

Що робити з весільною сукнею та фатою після розлучення

Сукню

Зазвичай такий важливий атрибут зберігають довгі роки, іноді навіть передають з покоління в покоління, хоча сьогодні це трапляється все рідше. Але що робити з платтям, в якому ви вийшли заміж не за ту людину? Найкраще позбутися від нього. Подарувати (тільки не з метою використовувати в якості весільного, а, приміром, на вбрання лялькам), перешити, продати незнайомим людям.

Весільна сукня після розлучення прикмети дозволяють навіть повністю знищити – спалити, пошматувати ножицями, закопати під старою ялиною. Словом, провести з ним будь-яке дійство, яке допоможемо вам виплеснути негативну енергію, образу і злість і відчути ендаумент.

Фата

Фата після розлучення, за прикметами, також несе в собі частинку негативної енергетики минулого шлюбу. Оскільки зазвичай вона не викликає сильних негативних емоцій, досить віддати її в хімчистку, а після продати. Нехай навіть за символічну ціну – головне, позбавитися від неї. При цьому не даруєте її дочки чи подрузі – шлях фату заберуть чужі люди.

Що робити з подружнім ложем

Ліжко після розлучення прикмети також рекомендують поміняти. Єдиний виняток – випадок, коли у вас саме про подружньому ложі залишилися теплі спогади.

В деяких випадках рекомендується повністю змінити інтер’єр спальні, місце розташування спальні і навіть квартиру в цілому. Так що шкодувати лише про ліжка не варто. Шанс почати все з нового аркуша коштує набагато дорожче.

Інші прикмети після розлучення з чоловіком або дружиною

Не тільки плаття і ліжко залишаються від колишньої життя. Що робити з іншими речами?

Обручку рекомендується носити під час шлюборозлучного процесу і зняти тільки після того, як у відносинах буде поставлена остаточна крапка.

Після цього його потрібно або переплавити, або продати чи здати. Не варто зберігати кільце з іншими прикрасами або носити на іншій руці.

Спільні фотографії не несуть такого негативного заряду, як інші речі, що залишилися після невдалого шлюбу.

Якщо ви на них виглядаєте щасливою людиною, ніякої шкоди від них не буде. Просто приберіть їх в дальній шафа. Пройдуть роки, і вони перетворяться не більше, ніж у пам’ять про молодість, з притаманною їй помилками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code