Прикмети про безіменний палець

Пальці людини завжди привертали увагу співрозмовників. Іноді по контуру долоні могли робити далекосяжні висновки про характер, звички і перспективи на майбутнє.

Особливо велику роль у таких прогнозах грав безіменний палець — прикмети називали його головним осереддям життєвої сили, пов’язаним безпосередньо з серцем.

Трохи містики: прикмети про безіменний палець

Стародавні часи

В давнину вважали, що вказівний палець — для наведення псування, а безіменний — для лікування і захисту. Приміром, охоронні символи креслили саме цим перстом. Їм же знахарі радили наносити на тіло всілякі корисні зілля — мазі і бальзами. Згідно приймете безіменний палець лівої руки навіть мав анестезуючими властивостями (якщо їм помасажувати ранку або укусу на шкірі, біль вщухне швидше).

Античність

В античній культурі цей палець пов’язували з ім’ям бога Аполлона, тому він відповідав одночасно за шлюб і любовні пригоди, реалізацію творчого потенціалу, успішну кар’єру. Якщо подушечка або вся фаланга несподівано починали свербіти, це могло бути важливим знаком — як хорошим, так і поганим. Напередодні весілля такий свербіж натякав на поспішність прийнятого рішення, а людині, що затіває важливий проект, обіцяв несподіваний поворот у житті.

Болить чи горить

Горить або болить безіменний палець на правій руці (в тому числі — якщо його не пощастило обпалити або прищемити) — прикмета радить зосередитися на кар’єрі, забувши на час про любовні пригоди. Ймовірно, доля готує якийсь підступ. Чи всі сили підуть на те, щоб нейтралізувати наслідки підступів недоброзичливців-заздрісників.

Порізати або вколоти

  1. Порізати або вколоти безіменний палець правої руки — прикмета здебільшого «жіноча», але досить щаслива. Вона натякає на увагу особи протилежної статі (для самотньої дівчини — на приємне знайомство або заміжжя).
  2. Для чоловіків же такий ексцес стане передвісником швидкого з’ясування відносин.
  3. Зламати ніготь або сам безіменний палець — до неприємностей і проблем (їх важливість безпосередньо пов’язана з тяжкістю отриманого ушкодження).

Кільце на безіменному пальці — прикмети про любов

Кожен палець відповідає за ту або іншу життєву сферу, а прикраси з металів та каменів з давнини відіграють роль оберегів. Прикмети про кільце на безіменному пальці сходять до споконвічних весільним традиціям — віддавати молоду дружину під заступництво нового Роду. Поширюється звичай і на холостих людей, які тільки мріють про любов і міцних відносинах. У цьому випадку ідеальним рішенням стане золотий перстенець, не нагадував своїм виглядом обручальный атрибут.

Правослані і Католицизм

Прикмета носити обручку на безіменному пальці правої руки більше характерна для православних християн — це символ вірності в шлюбі. Католики надходять рівно навпаки: заміжні дами і одружені чоловіки носять обручки на лівій руці, а що втратили подружжя — на правій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code