Прикмети про бородавки

Оскільки кожна людина створена за «образом і подобою Творця», він просто зобов’язаний бути близький до досконалості. Зрозуміло, що будь-які випадки фізичного каліцтва з давнини трактувалися в одному і тому ж негативному ключі.

Зокрема, великі родимі плями і бородавки народні прикмети називали «відмітинами Сатани». Періодично люди з подібними вадами могли піддаватися гонінням.

З містичної точки зору наявність будь-яких плям, бородавок також має негативне значення. Слід врахувати, що мова зараз йде про великих отметинах, що прикривають значний ділянку шкіри. Якщо бородавка має великий розмір і темний колір, якщо крізь неї проростає волосся — людина істотно зіпсував свою карму. Дрібні і не дуже помітні бородавки на пальцях рук не викликають такого негативного сприйняття — іноді прикмети називають їх щасливими знаками, передбачаючими якесь благо.

Бородавки на руках — про що повідають прикмети?

На долонях

Якщо бородавка на долоні — прикмета буде змінюватись в залежності від того, яка рука «постраждала». Права кисть — до прибутку і достатку, ліва — до витрат і розорення.

На ногах

Аналогічна ситуація з ногами: нарости праворуч — чекайте приємною і плідної поїздки, веселого відпочинку з романтичною підґрунтям, а зліва — попереду виникне безліч перешкод, які отруять всі подорож.

Про пальці

Найчастіше шкірясті шишки з’являються на пальцях. З точки зору астрології вони символізують перешкоди, що заважають людині досягати бажаного.

  • На безіменному перст вони пророкують проблеми в шлюбі і особистого життя,
  • На мізинці — відсутність взаєморозуміння з близькими,
  • На вказівному — говорять про невпевненості,
  • На середньому — про втручання сторонніх негативних факторів.
  • Бородавка на великому пальці руки — прикмета нереалізованого потенціалу.

На обличчі

Новоутворення на обличчі — малосимпатичное «прикраса». Не дивно, що їх поява обіцяє любовне розчарування, розлуку, сварку з «другою половинкою».

Винятком є бородавка на носі — прикмета в цьому випадку говорить про несподівані новини. Якими вони будуть? Нічого оригінального: шишка вилізла зліва — известия виявляться сумними, праворуч — корисними і приємними.

Прикмета з босоногого дитинства

Жаби невинні

Досі люди похилого віку в селах, виховуючи онуків, посилаються на прикмету: бородавки на пальцях з’являються у тих, хто ловить руками жаб і жаб. Життя показала, що нічого спільного з реальністю це марновірство не має. Просто спрацьовують стереотипи: нарости на шкірі наводять на думку про бородавчастої жаб’ячим шкірці.

Що говорить медицина?

Медики впевнені, що бородавки виростають у людей, у крові яких є вірус папіломи. А ще вони (як і стигмати) можуть мати психосоматичне походження. Останнє твердження побічно підтверджує безліч народних способів лікування, в яких головний компонент — віра людини в дієвість методу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code