Прикмети про диффенбахию

До деяких представників декоративної флори ставлення дуже неоднозначне, але винні в цьому не лише забобони. Наприклад, чому не можна тримати вдома диффенбахию? Справа в тому, що рослина досить токсичне, навіть отруйне. Де-небудь в ботанічному саду воно не становить небезпеки для візитерів, але в квартирі з маленькими дітьми або чотириногими вихованцями краще не ризикувати.

Сік цього тропічного американського «прибульця» при неправильному поводженні здатний викликати появу опіків на шкірі і сильне отруєння. Досить пом’яти лист в руках (або – не дай Бог! – надкусити його), щоб заробити серйозні проблеми. За минулі 150 років недосвідчені квітникарі реально обпікалися не один раз. Тому і виникають суперечки на тему про те, чи гідна квартирного розведення дифенбахія (можна тримати вдома) – а прикмети тільки підживлюють ці сумніви.

Квітка диффенбахія – народні прикмети і забобони

Віднаджує чоловіків

Мабуть, найсумніша популярність диффенбахии пов’язана з її роллю «чоловіконенависниці»: прикмети свідчать, що рослина виганяє з дому чоловіків. Причому, робить це різними, досить-таки витонченими способами – від незрозумілого (з точки зору медицини) зниження потенції до фізичної загибелі. «Вдові квітка» воліє, щоб за ним доглядали саме дами, з ними він активно ділиться своїми силами, продовжуючи молодість, але заважає створити сім’ю і мати дітей.

Якщо цвіте – що значить?

До чого цвіте диффенбахія? У домашніх умовах такий процес спостерігається дуже рідко. Згідно з повір’ям, це відбувається лише при певних негативних умовах, коли енергетика в сім’ї (колективі) змінюється в гіршу сторону, назрівають конфлікти і сварки. Подібний «знак» варто розглядати в якості попередження: диффенбахія зацвіла – прикмети радять задуматися про чистоту власних помислів, придивитися до поведінки і емоцій оточуючих.

До зміни погоди

Крім містичних «передбачень» є і цілком реальні прикмети, які дозволяють, наприклад, дізнаватися про швидку зміну погоди. Тропічні рослини накопичують вологу протягом сухих місяців, але перед настанням вологого сезону починають активно позбавлятися від надлишків. Це схоже на краплини-сльози, тремтять на кінчиках листя. Чому плаче диффенбахія? Ймовірно, вона попереджає власника, що скоро атмосферний фронт зміниться і сонячна погода зміниться затяжними дощами.

Кожна рослина – на користь. Навіть диффенбахія!

Насправді цей представник флори може бути дуже корисним. Він не тільки виділяє кисень, але й успішно очищає брудне повітря від токсичних домішок. А ще особливі речовини, які виділяє диффенбахія, знищують віруси, тому в сезон епідемій де-небудь на підприємстві, в магазині і інших місцях скупчення народу рослина зіграє роль головного борця з інфекцією. Особливо корисна диффенбахія в офісі – прикмети обіцяють його «мешканців» підвищену працездатність, розумову активність і успіх у справах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code