Прикмети про годинник

Години менше, ніж, приміром, дзеркала викликають інтерес любителів окультних наук. Але і з ними пов’язано безліч цікавих прикмет, причому і як з самим предметом, і в сенсі часу.

Зупинився і розбиті годинник

Розбився або зупинився – це два найбільш поширених варіанти того, що може трапитися з годинником як з предметом.

  1. Якщо вони розбилися – то це однозначно погана прикмета. Такий предмет не можна тримати вдома. Негайно віднесіть їх до ремонтному майстру. Якщо ремонту вони не підлягають, викиньте їх. Не потрібно класти такий предмет на антресолі, уносить в гараж або на горище.
  2. Розбити самому – до негативних змін у житті. Вас чекають труднощі на шляху досягнення задуманого, а також різні неприємні звістки.
  3. Знайти їх – прикмета добра, але тільки якщо вони не йдуть. Така знахідка до удачі.
  4. Якщо вони зупинилися – то це хороша прикмета. В цілому вона віщує позитивні зміни в житті.

Інші прикмети

Дарувати самому

Дарувати їх – поганий знак. Вважається, що такі годинник буде відраховувати час вашої дружби, менша його з кожною хвилиною. У підсумку це призведе до повного розриву відносин.

Приймати в дар

Якщо вам піднесли їх у подарунок, то ця прикмета також віщує розрив. Тому, якщо хочете зберегти контакт з дарувальником, неодмінно дайте йому за них монетку, як би купивши їх у нього, а не прийнявши в подарунок.

Купівля

Купівля нових наручних годинників здатна змінити ваше життя на краще – до цього кроку рекомендується вдатися в тому разі, якщо вас щось не влаштовує в ситуації життєвої ситуації.

Годинник померлого

Не варто залишати в будинку годинник померлої людини. Їх потрібно або надіти йому на руку, або зупинити механізм – в неробочому вигляді їх можна зберігати в себе пам’ять.

Подарунок для молодят

Подарувати їх на весілля – недобрий знак для молодят. Їх шлюб може закінчитися розлученням. Тому не варто залишати їх у себе і нести в сімейне гніздо – краще віддайте або продайте.

Повторюваний час

Якщо, випадково поглянувши на годинник, ви помітите, що вони показують парний час (на електронних, приміром, 23:23, 12:12 і т. п.) або годинникова стрілка точно збіглася з хвилинною (ще краще – коли збіглися три стрілки, хвилинна, сервіс і секундна), то терміново загадуйте бажання – повинно виповнитися.

Впали

Прикмета попереджає про те, що ваше життя потребує термінових змін.

Загубилися

Їх втрата не обіцяє нічого хорошого. У самому м’якому варіанті це загрожує порожніми клопотами і суєтою.

Годинник як талісман

Годинник, які переходять з покоління в покоління, цілком можуть стати талісманом всієї родини. Єдина умова – передавати їх у спадок наступному власникові повинні добровільно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code