Прикмети про іграшки

Серед іграшок чимало «знеособлених» — це кубики і конструктори, м’ячі, пірамідки. Погодьтеся, від ляльок або плюшевих звіряток відчуття зовсім інші. Іноді вони здаються по-справжньому живими, що володіють власною енергетикою, можливо — власною душею. Не дивно, що прикмети про іграшки найчастіше пов’язані саме з цими мешканцями дитячих.

Синя іграшка в будинку та інші «лялькові» прикмети

Своїми руками

Будь-яка дрібниця здатна стати персональним талісманом, якщо обрано й подарована з великою любов’ю. М’які іграшки прикмети називають відмінним амулетом, але найкраще працюють ті, які виготовлені матір’ю для свого малюка. За привабливістю вони можуть поступатися фабричним, але зберігають енергетику ніжності і захисту довгі роки, оберігаючи дитини і допомагаючи у важку хвилину.

Авторські, антикварні

Ляльки — найпопулярніший подарунок для дівчаток, але при їх виборі треба проявляти розумну обережність. Антикварні іграшки погано підходять для малюків, тому що несуть на собі енергетичну друк багатьох поколінь, а це може бути небезпечно для юного чоловічка. Також не рекомендується дарувати дітям авторських ляльок, зроблених сторонніми людьми. Творець вкладає в них частину душі, але ніхто не поручиться, що таке «сусідство» виявиться корисним.

Синя іграшка

Прикмета про синю іграшку, яка загрожує всілякими бідами — вкрай спірна. Це свого роду «езотеричний новодел», марновірство, породжене містичними книгами і фільмами. У давнину предмети, пофарбовані у колір блакиті, цінувалися дуже високо і ніяких зловісних ознак не таїли. Навпаки — доведено, що всі подібні відтінки позитивно впливають на гіперактивних дітей. Прикмета про «шкідливі сині іграшки» виправдана лише у відношенні малюків, які відрізняються зайвою флегматичностью.

Ялинкові іграшки

Особливе місце займають в нашому житті ялинкові іграшки — прикмети розкажуть, в якому порядку їх треба вішати і прибирати, як зберігати і що робити з випадковими осколками. Не треба боятися розбитого кульки або бурульки, це на щастя! Краще загадати бажання під кришталевий дзвін впала іграшки, а потім акуратно загорнути і винести її останки за межі будинку.

Прикмета — іграшки уві сні

Дорослому бути в оточенні іграшок

З реальністю розібралися, а до чого можуть снитися всякі лялечки, зайчики і машинки? Тут все залежить від «контексту». Коли доросла людина в нічних видіннях оточений дитячими іграшками — прикмета радить придивитися до друзям і колегам. Не маніпулюють вони вашими почуттями, не використовують у власних цілях?

Грали, знайшли

Сниться, що граєте з лялькою — до швидкого материнства. Якщо поповнення сімейства не входить в плани, бажано терміново придбати щось схоже і подарувати жінці, яка нещодавно стала матусею. Знайти в сні іграшку — прикмета до виконання дуже давнього бажання, а втратити — до розчарування в близькій людині або переоцінки життєвих пріоритетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code