Прикмети про келихи

Кухонне начиння (крім свого прямого призначення) може виступати в ролі «вісника долі».

Існує звичай: випивши за здоров’я молодих на весіллі, слід вщент розбити келих — прикмети в цьому випадку обіцяють винуватцям торжества багато щасливих років разом (не менше, ніж осколків під ногами).

Також по шматочках скла/кришталю судять про кількість дітей у новій сім’ї. Втім, удача може раптово відвернутися, якщо на весільному банкеті ненароком впав і розбився (лопнув, тріснув) келих нареченої або нареченого. Безглузда випадковість попереджає — попереду у молодят низка сварок.

Весільні келихи — всі прикмети

Пий до дна!

З келихів на весіллі не пригублюють — їх слід осушувати повністю. Все, що залишається на дні посудини, символізує сльози подружжя, їх подальші протиріччя і конфлікти. В ідеалі після тосту за щастя і здоров’я (відразу після укладення шлюбу) слід демонстративно розбити келих на ніжці, закріпивши тим самим вимовлені побажання. Зазвичай так і роблять, але тут є один спірний момент.

Зберігаємо і пам’ятаємо

Шлюб (вінчання) — щасливий день у житті закоханих, вінець їх мрій, тому енергетика у такої події просто шалена! Будь-які атрибути свята заряджаються позитивом і зберігають його довгі роки, перетворюючись на могутній талісман. Пару келихів, які в процесі урочистості використовувалися молодими, радять зберігати як особливу реліквію. У разі сімейної сварки досить випити з них по ковтку, щоб знову знайти гармонію і щастя.

Що, якщо розбився?

Загалом, слід бити посуд простіше, а «справжні» кришталеві прилади прибирати подалі і здувати з них пилинки. Якщо надалі все-таки розбився такий прихований весільний келих — прикмети радять приготуватися до проблем. Головне — не залишати в серванті його самотнього близнюка! Брязнути його об підлогу на щастя і швиденько купити парочку нових, «обмив» на найближчому романтичній вечері. Тоді і біди, і прийдешні радості вийде розділити на двох.

До чого б’ються келихи — і інші прикмети

Забобонні люди бояться презентів у вигляді їдальні/кухонного начиння, але це безпідставне побоювання. Єдиний нюанс стосується цілісності таких штучок. Переглянути крихітний скол або тріщину на склі досить легко, а битий посуд завжди обіцяє нещастя.

Тому прикмета радить: перш ніж дарувати келихи, слід дуже ретельно їх оглянути.

Це правило діє і для приймаючої сторони. Яким би гарним не був тріснутий келих — прикмета настійно вимагає розлучитися з ним.

  1. У звичайному житті фужери, чарки (та інша посуд) б’ються на щастя.
  2. Муха або мошка в бокалі — прикмета до грошей, але «запрацює» вона лише в одному випадку, якщо комаха дістати, а напій допити. «Оновлювати» шампанське не прийнято, оскільки це помітно впливає на смак. Ніякої містики тут не спостерігається: прикмета про те, чому не можна доливати в келих, має суто практичні коріння і стосується виключно шипучих напоїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code