Прикмети про кільця на пальцях

Найбільш потужні обереги завжди були стилізовані під прикраси. Речі, що мають форму замкненого кола (кільця, ланцюжки, головні обручі або браслети) символізують нескінченність удачі і щастя.

Магія кола заважає злим силам заподіювати шкоду хазяїнові, провокувати відтік корисної енергії.

Про це не прийнято думати всерйоз, але найчастіше прикмети про кільця на пальцях рук мають глибокий сенс: сучасні люди вже перестали до них прислухатися, однак, продовжують будувати свій захист «на автоматі», завдяки пам’яті предків.

Народні прикмети: як і які носити персні на пальцях жінці?

Вибір матеріалу

Вибір матеріалу — на чолі кута.

  • Срібло володіє силою Місяця, воно чудово підходить для захисту жіночого здоров’я, захищає від заздрісників, допомагає знайти внутрішню рівновагу.
  • Золото — сонячний символ переможців, приваблює успіх, кар’єрне зростання, матеріальні блага.
  • Два різних кільця на одному пальці — прикмета не занадто погана, але один метал може вступати в конфронтацію з іншим, і сукупний результат роботи оберегів виявиться не таким явним.

На яких пальцях носити?

Є і більш «прикладні» прикмети: на яких пальцях носити кільця, щоб наблизитися до заповітної мети?

  1. Перстень на великому пальці допомагає розвинути «чоловічі» якості: рішучість, уміння протистояти труднощам, волю до перемоги. Добре для спортсменок або бізнес-леді.
  2. Кільце на вказівному — додає харизматичності, але на шкоду жіночності та ніжності.
  3. На середньому — робить людину спокійною, врівноваженою, допомагає зберегти внутрішню гармонію і оптимізм.
  4. Безіменний палець пов’язаний з умінням любити, оберігати близьких. Не випадково саме цей перст оперізує обручку (якщо воно злетіло з пальця — прикмета попереджає про охолодження почуттів, ймовірне розлучення).
  5. Мізинець у відповіді за творчість, інтуїцію, саморозвиток. Прикраса на цьому пальчику допомагає дівчині відбутися в особистісному, кар’єрному плані, але не сприяє побудові міцної традиційної сім’ї.

Впало кільце з пальця — прикмета неоднозначна

Страшилки про падаючі прикраси багато езотерики називають проявом махрових забобонів. Ніякої особливої біди такий конфуз не віщує. Навпаки!

Злетіло кільце з пальця — прикмета того, що людина тільки що викупила один з кармічних гріхів.

Головне — вчасно знайти і підібрати штучку (остаточна втрата дійсно здатна не тільки засмутити жінку, але і позбавити її заступництва Долі).

Крутити обручку на пальці — прикмета до розлучення.

Можливо, це всього лише збіг, але в реальності так і виходить: люди, схильні до нав’язливим жестам, рідко бувають задоволені своїм життям взагалі і подружжям — зокрема.

Найсумніша ситуація — коли весільне кільце тріснуло прямо на пальці (прикмета обіцяє багато бід, від тимчасової сварки до вдівства).

Але не бійтеся, біди легко уникнути! Досить придбати аналогічне прикраса і попросити, щоб його наділ вам на руку кохана людина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code