Прикмети про коляску

З самим звичайним дитячим візочком в народі пов’язують безліч ймовірних подій. Майбутні батьки часто обережні, вважаючи, що куплена заздалегідь коляска – прикмета погана. Але давайте згадаємо, що у будь-яких ознак – довга історія. Великі «малышовые» речі частенько даруються родичами або друзями, причому, купуються вони не в останній момент. І нічого поганого не відбувається!

У колишні часи подібні обмеження пов’язували з неможливістю точно вгадати стать немовляти.

  1. Дівчаткам покладався «персональний транспорт» рожевих відтінків.
  2. Хлопчикам – щось більше «брутальне» (темно-синє, зелене, коричневе).

Сьогодні є УЗД, що дозволяє заздалегідь зрозуміти, хто саме народиться. Та й колірні пристрасті у батьків змінилися, тому традицій мало хто дотримується.

Дитяча коляска – прикмети з натяком

Припустимо, жінка мріє стати матір’ю, але як дізнатися, коли саме ці плани здійсняться?

Раніше старі люди радили звертати увагу на прикмети: качати коляску з дитиною (чужою) – до власної швидкої вагітності.

Виходить, що це свого роду тренування – ну, чи саме так дійство розглядають якісь Вищі Сили.

Готуватися до поповнення сім’ї можна, якщо випав раптовий шанс де-небудь на вулиці катати коляску – прикмета каже, що зовсім скоро доведеться відправитися на прогулянку зі своїм малюком. Якщо ж вагітній жінці хороші знайомі презентують власний «транспорт», колишній у вживанні, дар слід прийняти з вдячністю і без всяких побоювань – це до вдалих пологів і здоров’ю малюка.

Порожня коляска – прикмета спірна

Якщо де-небудь у будинку (на балконі) вартує колясочка, в очікуванні своєї години – нічого страшного. Просто приємний натяк на далекосяжні плани. Тільки ні в якому разі не рекомендується качати або катати порожню коляску – прикмета повідомляє, що це призведе до серйозних проблем, якщо в сім’ї вже є дитина. Малюк може стати неспокійним і навіть захворіти!

Домашні тварини завжди з великим інтересом обстежують нові і незнайомі предмети. Якщо ваш кіт вирішив подрімати в порожній дитячій колясці або ліжечку не поспішайте виганяти вихованця. Мугикаючи чистять енергетику місця, прибираючи будь-який негативний фон. Це точно не піде дитині на шкоду. До того ж все вусаті-смугасті чуйно реагують на небезпеку. Домашню кішку в колясці прикмети радять розцінювати як важливий сигнал – дитина під час сну і прогулянки знаходиться під надійним захистом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code