Прикмети про кров

Будь–який езотерик підтвердить, що прикмети про кров не на порожньому місці взялися. Ця «субстанція» енергетично неймовірно сильна, по ній можна багато чого довідатися про людину. З точки зору магії випадкових кровотеч не буває, вони завжди служать попередженням про щось важливе. Залишилося тільки розібратися у своїх відчуттях, прорахувати варіанти і прислухатися до підказок долі.

Про що розповість прикмета «кров пішла»?

Позитивні

Раніше в селах бабці втішали недбайливих онучок, яким довелося випадково порізатися, так — мовляв, це до швидкого повернення нареченого з далекої поїздки. Він вже десь на підході, рветься з усіх сил до своєї коханої, «ріжеться». Заради справедливості треба сказати, що це не єдина позитивна трактування народних прикмет по крові. Є ще оригінальне різдвяне передбачення, яке свідчить: у переддень свята вколоти палець до крові — до весілля протягом наступного року.

Негативні

В інших випадках добра чекати не варто. Масу неприємностей обіцяє кров з носа — прикмета може стосуватися різних аспектів життя:

  • зазвичай такий ексцес говорить про отримання неприємних новин про родичів або від них, і чим важче допомогти людині — тим сумніше прийдешні звістки;
  • бачити уві сні м’ясо або яйця з кров’ю — прикмета до хвороби;
  • прикусити язик до крові — до пліток або випадкового розголошенню інформації;
  • в реальності забруднити червоними краплями одяг — до втрати грошей або репутації (а кров на весільному платті — до швидких конфліктів у сім’ї).

У сновидіннях

Правда, є ще один позитивний виняток, і стосується воно саме сновидінь. Якщо в нічному кошмарі рясно пішла кров носом — прикмета обіцяє важливу зустріч. Приснилося, що неприємність сталася з іншим людиною? Тлумачення залежить від того, ким він вам доводиться: біда з близькими віщує реальне нещастя, в якому ви будете брати участь побічно, але, якщо кров’ю стікає ворог — наяву виповниться якась мрія.

Підґрунтя прийме — без всякої містики

Про яйце

Знаки долі мають безпосереднє відношення до реальності, оскільки народжуються прикмети в результаті багатовікових спостережень за тими чи іншими подіями. Простий приклад — вам попалося яйце з кров’ю. Чому це обов’язково до неприємностей? Очевидно, справа в тому, що продукт відверто несвіжий, і його вживання в їжу може призвести до сумних наслідків.

Про ніс

Та ж історія з носовими кровотечами. Для здорових людей вони не характерні, проте можуть бути симптомом різних захворювань. Якщо з ранку (без всякої причини) пішла кров з носа, варто зайнятися своїм здоров’ям, слідкувати за тиском, а в ідеалі — звернутися за відповідями до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code