Прикмети про лопнувше кільце

Кільця роблять з металів, дорогоцінних і звичайних. Достатньо знати основні їх властивості, щоб зрозуміти, що лопнути кільце може з багатьох причин фізичного та хімічного характеру. Але народний поголос пов’язує з цим явищем масу приймет, що виходять за загальноприйняті рамки.

Прикмета – розірвалася обручка

Звичайно, така подія не може обіцяти нічого позитивного. Найчастіше вона передрікає тріщину в сімейних відносинах. Зокрема, така подія може передвіщати:

  1. Зраду другої половини,
  2. Прийдешню низку сварок і скандалів,
  3. Швидке розлучення.

Носити таке кільце на пальці ні в якому разі не можна. Необхідно віддати його в ремонт, а потім віднести до церкви і освятити. Не надягайте відремонтоване кільце на палець самостійно. Це має зробити ваш чоловік або дружина.

Що робити?

До речі, є у цієї прикмети і позитивна трактування. Так, обручку як символ і головний оберіг шлюбу може прийняти на себе головний удар злих сил і відвести від вашої родини біду. Якщо ви не помічаєте в своїй родині ніяких негативних змін, значить, біда стукає ззовні. Щоб відвести її, купіть нові обручки або переплавьте ці та обміняйтеся з ними чоловіком заново.

Прикмета – тріснуло кільце «Спаси і збережи»

Такі кільця, виконані із золота, срібла або недорогоцінного сплаву, користуються популярністю. Якщо кільце ламається, це знак того, що хтось намагається вам нашкодити. Можливо, поруч є людина з поганим оком або заздрісник. Або просто недоброзичливець. Будучи оберегом, таке кільце приймає основний удар не себе, попереджаючи про небезпеку від заодно відводячи її від вас.

Що робити?

Що робити зі зламаним кільцем? Віддайте на реконструкцію, а потім віднесіть в церкву і попросіть батюшку його освятити. Тоді талісман поверне собі колишні сили і продовжить вас захищати.

До чого сниться лопнувше кільце

Як і в житті, лопнуло кільце попереджає про можливе нещастя. Тільки якщо наяву його поломка означає доконаний факт, то сон більш відокремлений за часом дії. Тобто чоловік вам ще не змінив, а тільки подумує, псування поки не навели, а тільки збираються, і т. п.

Цей сон – попередження, якщо ви прислухаєтеся, то уникнете проблем в реальному житті. Приснилося, що лопнула обручка? Ваш мозок подає сигнал, що у ваших сімейних стосунках щось йде не так. Вдень ви цього не помічаєте або з-за втоми і з інших причин, але уві сні відбувається аналіз усього побаченого і почутого за день, і ви отримуєте сигнал про те, що щось не так. Поставтеся до цього як до підказці мудрого друга, який дивиться на вас з вашою другою половиною зі сторони. І прийміть заходи, поки кільце не тріснуло наяву, як і ваш шлюб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code