Прикмети про ос

Оси – не самі приємні сусіди. Вони прагнуть поласувати чим-небудь з нашого столу, а всіх, хто цьому противиться, можуть запросто вжалити, нічим при цьому не ризикуючи – на відміну від бджіл, для ос самозахист не смертельна. У вжалити вони можуть не один, а чотири-п’ять разів поспіль.

Прикмета: залетіла оса в будинок або квартиру

Як не дивно, прикмета багато ос – це добре, особливо якщо вони спорудили своє гніздо під дахом будинку або на ділянці в безпосередній близькості до людей. Хоча людині це загрожує певними складнощами, хоча б загрозою бути ужаленным, в народі вважається, що оси принесуть господарям дому щастя і достаток. Тому, якщо ви вирішите позбутися від такого сусідства, не разоряйте гніздо – перенесіть його в інше місце.

Що ще говорять у народі про ос:

  1. Про ос в будинку прикмети говорять, що це до холодів – у кватирку або прочинене вікно комахи спрямовуються в пошуках тепла і їжі, яких на вулиці восени стає недостатньо.
  2. Залетіла Оса в квартиру – прикмета довгої і суворої зими із сильними морозами і тривалими снігопадами.
  3. Прикмета про осах в будинку може означати і швидке заміжжя – якщо тут живе дівчина на виданні або одинока жінка.
  4. Якщо оса сіла на вікно (на скло, підвіконня), жите хороших новин.
  5. Оса на обідньому столі – до матеріального достатку господарів будинку.
  6. Якщо в будинку живе молода пара, то після візиту оси в родині незабаром можуть дізнатися про прийдешнє поповнення в родині. Якщо живуть літні – то до них в гості незабаром приїдуть діти або онуки.

Вбити комаху – до чого?

Вбити осу – погана прикмета. Вона загрожує неприємностями в сім’ї і на роботі. Не хочете, щоб смугаста гостя засиджувалася – акуратно выдворите її за вікно за двері, не поранивши. Тоді і прикмета залишиться в силі, і ніхто не постраждає від гострого жала. Ще можна відкрити вікно і почекати, поки оса сама надумає полетіти геть.

Прикмета: оса вкусила чи села на людину

Оси жалять дуже болісно, впорскуючи в намічене місце отрута. Якщо після укусу ви бачите наростаючий набряк і відчуваєте погане самопочуття, то це не має відношення до прикмет – можливо, у вас алергія на осину отрута. Як можна швидше зверніться до лікаря.

На щастя, алергія на ос і їх отрута зустрічається нечасто. Зате прийме про їх укуси в народі склалось багато. Найпоширеніші з них свідчать:

  1. Вкусила. Укус – попередження про щось. Досить хворобливий, тому і в житті вас чекає якийсь поганий сюрприз – зрада, звільнення. Але тут є нюанси: якщо комаха вжалило наречену або нареченої, то вона незабаром завагітніє. А якщо укус прийшовся на палець, то вас незабаром чекає поліпшення фінансового становища. При цьому чим болючіше був укус, тим більше грошей можна чекати.
  2. Сіла. Якщо оса тільки сіла на людину, але так і не вжалила – це добрий знак. Значить, вам зійде з рук щось, за що ви боялися отримати наганяй або догану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code