Прикмети про пальці на нозі

Стопи людини набагато простіше заховати від сторонніх поглядів, ніж кисті рук. Тому прикмети про пальці на ногах стосуються зазвичай не їх виду, а якихось дій. Про характер людини скоріше розповість форма стопи в цілому:

 • якщо вона трикутна, з виступаючим другим (вказівним) пальчиком — перед вами природжений керівник, лідер, хоча і не позбавлений сентиментальності (по прикметі жінці такі пальці на ногах обіцяють чільну роль у сім’ї);
 • сильно скошений стопа належить недовірливим консерваторам;
 • широка, немов сокирою обрубленная» — ознака відмінного виконавця, трудоголіка;
 • довгі пальці на ногах — прикмета людини чутливого, надмірно емоційного, схильного кидатися в крайності.

Несхожість — на щастя!

Щасливі знаки

У стародавні часи зрощені пальці на ногах оголошували прикметою диявола, а їх володаря цілком могли відправити на багаття.

 1. Сьогодні езотерики запевняють: шкірясті перетинки або вроджене з’єднання пальців — дуже щасливий знак. Він вказує на справжнього улюбленця долі, якому в житті відкриється безліч шляхів.
 2. Потовщення суглобів, шишки — ознака «блакитної крові», що дісталася у спадок від предків-аристократів.

Ліва і права

Має значення і те, яку стопу ви досліджуєте».

 • Є прикмета: пальці на правій нозі відповідають за чоловіче начало. Якщо вони більші, масивніший — у найпривабливіших дівчат їхні жіночі якості будуть проявлятися в недостатній мірі.
 • І навпаки: коли ліва стопа візуально здається більше, дама здатна стати ідеальною берегинею сім’ї, турботливою матір’ю, безмежно люблячою дружиною.

До чого пальці болять (після удару) або сверблять

Вдаритися

Навіть неприємні відчуття можна розглядати як знаки Долі. Випадковий удар — річ хвороблива, але з точки зору езотерики — сприятлива.

 • Приміром, вдаритися пальцем правої ноги — до романтичного знайомства або поліпшенню матеріального становища.
 • Якщо «пощастить» при цьому зламати ніготь на другому (вказівному) пальці — прикмета обіцяє кар’єрний успіх, лідерство в якомусь важливому проекті і визнання ваших заслуг.

Якщо сверблять

Свербіж в стопах зазвичай пов’язують зі швидкої дорогою.

 1. Сверблять пальці правої ноги — прикмета запланованого, очікуваного подорожі. Воно буде легким і веселим, якщо найбільше свербить мізинчик.
 2. Схожі відчуття, що виникають у пальцях лівої ноги — попередження про спонтанний вояж, який буде викликаний отриманням якоїсь серйозної новини.
 3. Якщо ж увагу привернув конкретно четвертий (безіменний) палець — це попередження, що комусь із близьких знадобиться термінова допомога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code