Прикмети про паркан

Будь–який паркан (незалежно від висоти та матеріалу) – візуальне закріплення якихось меж. Всередині периметра знаходиться «своя», територія, що охороняється, наповнена енергетикою власника. Зовні – те, від чого, власне, слід оберігати свою сім’ю, свій осередок. Предки вважали: щоб захисна магія «включилася», слід принести спеціальні жертви богам ще на стадії будівництва. Наприклад, полити землю «на кордоні» кров’ю домашньої тварини.

Сучасні прикмети про паркан менш криваві, але «виросли» вони з того ж кореня. І нехай хтось вважає їх забобонами, але деякі будівельники продовжують наполягати: при самому початку робіт в землю (там, куди належить вбивати першу опору) треба закопати монетку. На щастя, як відкуп від тих Вищих сил, які можуть негативно поставитися до майбутнім господарям.

Погодні прикмети

Раніше (при відсутності термометрів і барометрів) у селах звертали особливу увагу на поведінку птахів. Ворона чи сорока сіла на паркан – прикмета обіцяє швидке негода. Аналогічним чином трактується поведінка будь-якої іншої дикої птиці, особливо, якщо вона виглядає «похмурою», нахохливается, тривожно махає крилами. Зате півень злетів на огорожу і закричавший своє «ку-ка-ре-ку», обіцяє ясний і теплий день.

Взимку придивлялися до того, як сніг у дворі лягає на землю. Якщо перші замети вітер намітає безпосередньо на стіну огорожі – літо настане пізно, буде важким, голодним. Залишиться хоча б крихітна відстань між купами снігу і огорожею – весна порадує швидким приходом, а осінь рясним урожаєм.

Прикмети містичні – попередження і підбадьорення

Зачепитися

Іноді Вищі сили посилають щасливі прикмети в дуже незвичайній формі. Наприклад, прикмета «зачепитися спідницею за паркан» обіцяє, що в такому випадку власницю наряду чекає несподівана удача. Ще краще, якщо ви перелазили через огорожу і вирвали шматок тканини з одягу. У побутовому плані – неприємно, однак з точки зору езотерики це обіцяє успіх у справах, швидке досягнення поставленої раніше мети.

Впав

Впав паркан – прикмета не надто оптимістична. Можливо, так «понад» натякають, що ви зазіхаєте на щось чуже? Не виключено, що хтось з оточуючих замишляє недобре. Бажано убезпечити себе і поставити додатковий захист. Наприклад, посадити горобину у дворі – вона відмінно відтягне на себе будь-який негатив.

Про квіти

Все, що відбувається за огорожею, не має відносини до внутрішнього комфорту. Саме тому пересаджувати квіти за паркан прикмета не забороняє, тільки тепер вже не слід вважати їх «своїми». Якщо випадковий перехожий нарве букет, не треба випромінювати агресію. Краще побажати йому добра, адже цей чоловік напевно поділився з вами частинкою власної удачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code