Прикмети про порожні і розбиті банки

Скляні банки прийшли на зміну бочонкам, глиняних глечиках і кадушкам не так давно. І на них здебільшого перейшли прикмети, пов’язані з подібною посудом. Так, порожні банки в будинку прикмети дозволяють зберігати тільки перевернутими догори дном. Інакше в будинку буде порожньо – в плані фінансів.

Прикмети про розбиті банки

Розбити тарілку – добре, розбити банку – погано. Приблизно так виглядають всі пов’язані з цими подіями прикмети. Однак, є тонкощі, які залежать від того, хто саме розбив, яку саме банку та в який час доби.

Розбити скляну порожню банку – прикмета до марних клопотів

Якщо жінка розбила, то на неї звалиться вантаж побутових турбот – раптово закінчаться всі чисті, випрасувані сорочки у чоловіка, дитина втратить рюкзак, кіт порве нову портьєру і т. п. Проблеми дрібні, не особливо суттєві, але у великій кількості здатні попсувати чимало нервів.

Якщо розбив чоловік, то його чекають неприємності на роботі. Теж дрібні, які не відіб’ються на рівні зарплати або кар’єрному зростанні, однак, варто запастися заспокійливим – такі негаразди вимотують сильніше, ніж сам робочий процес.

Розбити банку з медом – прикмета до сімейних сварок

Сварки будуть носити матеріально-побутовий характер – невдоволення розкиданими шкарпетками, неприготовленным вечерею і невынесенным сміттям переросте у скандал. Як нейтралізувати прикмету? Умочіть в растекшийся мед палець (дуже акуратно, щоб не порізатися об осколки), і проведіть їм по губах – добре, якщо чоловік виявиться поруч, щоб з ним провести той самий ритуал. Тепер розбіжності вам будуть не страшні.

Прикмети про порожні банки

Багато хто задається питанням, чи можна залишати в будинку банки з-під варення, соління та інших делікатесів після того, як останні з’їдені. Варто зберігати порожні банки в будинку? У народі про порожні банки прикмети склалися негативні. Тому, якщо у вас є, куди перенести звільнилася тару, краще так і зробити – заберіть банки в підпідлогу, гараж, сарай. В крайньому випадку, на балкон, в комору або на антресолі.

Не залишайте порожні посудини на кухні, інакше вашу сім’ю чекає низка фінансових труднощів.

Якщо банки все ж категорично нікуди ставити, просто не залишайте їх порожніми – використовуйте під крупи, сіль, цукор, чай. Це не тільки нейтралізує прикмету, але і дозволить краще організувати зберігання сипучих продуктів.

Незвичайні прикмети

Є також незвичайні прикмети, пов’язані з порожніми банками.

  1. Наприклад, метелик в банку – прикмета до несподіваного везіння.
  2. Якщо ж в порожній посудині ви побачили павука, який сплів там свою павутину, то це попередження – поруч з вами є недоброзичливець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code