Прикмети про родимки

До рідним плямам ставлення завжди було неоднозначним. Іноді їх поява обіцяло багатство чи щасливе життя. Проте в Середні століття темні відмітини на шкірі називали «поцілунок Сатани», а їхніх власників вважали слугами диявола. Особливо небезпечною для жінок була прикмета про родимки на щоці й на обличчі – у такому випадку їх могли звинуватити в чаклунстві, а потім відправити на багаття без суду і слідства.

Багато родимок на тілі – обіцянка щастя?

Людей з абсолютно чистою шкірою просто не існує. Навіть якщо мітки були відсутні при народженні, з роками родимки з’являються на самих несподіваних місцях. Спостерігаючи за тим, де саме вони виникають і як виглядають, предки робили висновки про те, чи правильним шляхом йде людина в житті.

Розгляньте свої родимки на тілі – прикмети обіцяють вам безліч приємних сюрпризів, якщо цятки «заховані» у малодоступних для огляду місцях (на спині, плечах, попереку). Іноді для тлумачення прикмети важливий стать людини. Родимка на грудях для чоловіка може означати важку вдачу, заважає побудувати сім’ю, а для жінки – велелюбність, рішучість і гострий розум.

Важливі також колір і форма. «Щасливі» познаки повинні бути коричневими або червоними, злегка опуклими, але не надто симетричними. Якщо вони мають видовжені, «рвані» обриси, то життя людини буде сповнена крутих поворотів. Форма зірки обіцяє багато цікавих зустрічей і досить несподіваних змін. Головне, щоб з такого плями не росли волоски – вони явно доводять, що долю людини контролюють Злі Сили.

Ворожіння по відмітинами на шкірі

У слов’ян існували прикмети:

  • родимка на руці або на долоні – доказ особливих талантів;
  • на ступні – символ матеріального багатства і духовної бідності;
  • Темні крапки на стегнах ‒ знак шаленого темпераменту;
  • на талії – обіцянка рясного і здорового потомства.

Найбільшу увагу завжди і у всіх країнах приділялася родимок на підборідді, на щоках, на лобі – загалом, на обличчі. У Китаї навіть створили спеціальну схему з чітко виділеними областями, що відповідають за ту чи іншу сферу життя. З її допомогою можна було самостійно провести «діагностику», знайти свої слабкі місця та сильні сторони. Таких умовних зон було описано більше двох десятків.

Мітки звертали увагу на абсолютно різні речі:

  • родимка на губі (особливо нижньої) радила берегтися від отруєнь і захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • на носі – передрікала фінансові труднощі або підвищений травматизм;
  • на переніссі точно між очей – коротке життя, яку варто прожити без оглядки на чужу думку, яскраво і з задоволенням;
  • родимка в оці (на самій кромці століття) радила налагодити нормальні стосунки з членами сім’ї і обережніше витрачати гроші.

Найсприятливішою (на думку древніх китайців) була прикмета про родимку на вусі – вона завжди гарантувала багатство і успіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code