Прикмети про сірники

З самими звичайними предметами бувають пов’язані численні важливі прикмети – сірники, якими ми запаливаем вогонь, можуть повідомляти про небезпеку, обіцяти удачу і навіть допомагати в любовних справах. Їх часто використовують для найпростішого ворожіння: закріплюють кілька штук у вертикальному положенні, уявивши, що кожної окремої сірнику відповідає конкретна людина. Потім підпалюють і дивляться, які зблизяться в процесі горіння, а які розійдуться. Щось аналогічне має статися і з загаданными людьми.

Про що попереджають сірники

Якщо згасли?

Можливо, вам знайома така прикмета: гасне сірник, не встигнувши розгорітися – до неприємностей. Справа в тому, що вогонь і зло – речі несумісні. Якщо енергетичний фон в будинку далекий від ідеалу, полум’я не може розгорітися, його просто забиває негативом. Тільки врахуйте один важливий момент: перед тим, як робити висновки, необхідно переконатися, що в «неправильному поведінці» сірників не винні природні причини (протяг, підвищена вологість, початкове погана якість виробів).

Якщо впали?

Аналогічним чином трактується ситуація, коли осикова щепочка зламалася в пальцях або коробок раптово випав із рук. До чого впали сірники? Ймовірно, добрі духи намагаються попередити, що гармонійний період життя підійшов до кінця. Необхідно терміново вживати заходів, інакше можна загрузнути в конфлікти, сварки і нескінченних хворобах. Зате для мандрівників вважається дуже корисним красти сірники – «випадково» прихоплений коробок обіцяє легку і вдалу дорогу.

Загадка, яку легко пояснити

До конфлікту – чому?

Більшість народних прикмет – це фокуси з викриттям. Якщо задуматися, можна побачити, чому виникали різні повір’я. Просипати сіль розсипати сірники – прикмети, які обіцяють швидкий конфлікт. Але нічого містичного в цьому немає. Справа в тому, що в колишні часи обидва товару були неймовірно дефіцитними і дорогими. Якщо господиня випадково впустила подібне багатство, скандал неминучий!

Не прикурювати від одного – з чим пов’язано?

З того ж розряду інша прикмета: від одного сірника трьом не прикурювати. У неї зовсім зрозуміле походження. Ще на фронтах Першої Світової по палаючим сірникам працювали снайпери. В темряві стрілку потрібно кілька секунд, щоб прицілитися в цей крихітний язичок полум’я на ворожих позиціях. Двоє встигали підкурити без побоювань за своє життя, а ось третій ризикував отримати кулю, коли нахилявся до вогнику. Сьогодні подібну проявляти пильність вже не потрібно, але прикмета залишилася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code