Прикмети про свічки

Дуже багато ознак здавна було зав’язано на найпростіші побутові речі. Свічка тріщить або коптить – в житло зберігається негативна енергія. Предки охоче вірили у містичні пророкування долі, тому вважали: впала свічка обіцяє сімейні сварки, якщо вона перед цим ніяк не бажала розпалюватися – чекай зради.

Люди кажуть: коли свічка впала в церкви – молитва не дійде до Господа (якщо ж її ставили кому-то «за здравіє», згаданий людина може серйозно захворіти). Священнослужителі закликають ігнорувати забобони, але самі віруючі з побоюванням реагують на деякі прикмети. Приміром, загорілася ікона від свічки – Святий покровитель гнівається. Тріснув підсвічник – гряде особиста втрата.

Прикмети палаючої свічки в храмі та в побуті

Погасли

При загальному неодобрительном щодо християн до забобонів, є і «визнані» прикмети: свічки в церкві погасли самі собою – до смутку, великих проблем, загибелі. Особливо неприємно, якщо це відбулося на хрестинах чи під час одруження, такий ексцес обіцяє складну і недовге життя. Єдине виключення – молитва «за упокій» (якщо під час неї свічка гасне, душа померлого отримує полегшення і відпущення гріхів).

Вінчальні

Вінчальні свічки прикмети радять зберігати все життя – це потужний оберіг. При будь-якому сімейному конфлікті їх досить підпалити на пару хвилин, щоб сварка пішла на спад. Але категорично заборонено запалювати три свічки разом, тим більше – ставити рядком на одному столі, це віщує смерть когось з домочадців.

Не прикурювати

Дуже не рекомендується прикурювати від свічки або дути на неї (таке нехтування здатне образити вогняну стихію, в подальшому вона обов’язково помститься за образу, образу). Правда, це застереження не стосується свічок на торті – прикмети милостиво дозволяють їх задувати, попередньо загадавши заповітне бажання.

Як дарувати?

Ще один важливий момент: нові свічки дарувати прикмети не забороняють, але передавати іншим людям ті, що колись горіли у вашому будинку, категорично не можна. Це пов’язано зі здатністю воску «запечатувати» в собі інформацію про людину і просторі (надалі вона може бути використана недоброзичливцями для здійснення злісного магічного втручання).

Як горить свічка – прикмети «на замітку»

Подивіться на віск свічки, що стікає при його горінні. Світла «сльоза» каже, що в житті настав період гармонії і спокою. Рівномірні товсті напливи з декількох сторін сигналізують про швидке одержання серйозного (можливо, неприємного) известия. Від гноту летять іскри, як з печі – хтось розпускає плітки за спиною, бажає зла.

Прикмета «свічкою обпектися» ніякого негативно підтексту не ховає. Зазвичай в таких випадках людині радять висповідатися – ймовірно, він просто згадав про якихось своїх таємних гріхах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code