Прикмети про телефон

Ми звикли думати, що прикмети – це мудрість, заснована на емпіричному досвіді, яка дійшла до нас від попередніх поколінь. Але у міру того, як в нашому житті з’являються нові предмети, виникають прикмети і про них. Приміром, про телефон. До речі, його не можна назвати зовсім вже новим винаходом – стаціонарними апаратами користувалися навіть наші бабусі. Так що прикмети про телефон мають досить тривалу історію.

Чи можна дарувати телефон: прикмети

Всі знають, що не можна дарувати годинник або ножі, а також порожній гаманець. А як бути з мобільниками?

Прикмети дарувати телефон поки що дуже нечисленні. Нижче – найбільш ходові.

  1. Можна дарувати телефон дівчині – прикмети відповідають, що, за численними спостереженнями, такий подарунок часто веде до розриву пари, яка поки ще не оформила свої стосунки. Щоб убезпечити себе від негативних наслідків, краще спершу відведіть дівчину в ЗАГС, а потім вже даруйте їй нові мобільні телефони – так часто, як вам цього захочеться.
  2. Дарувати телефон – погана прикмета, але ви можете відправитися в магазин разом з людиною, якій хочете піднести такий подарунок. Фактично, ви подаруєте йому гроші, а він витратить їх на телефон.
  3. Нарешті, прикмета телефон в подарунок має виключно позитивне трактування, якщо піднести його батькам чи дітям. Це тільки зміцнить ваші сімейні відносини.

Прикмети про номер телефону

Оскільки телефонний номер – це поєднання цифр, то магія чисел повністю поширюється і на нього. Так, у Китаї вважається, що удачу принесе номер, в якому є щаслива цифра 8. А номер, в якому є цифра 4, що означає смерть, ніхто з китайців ніколи не купить. Номер з кількома вісімками на кінці в Піднебесній може придбати тільки дуже заможна людина приблизно за дві тисячі доларів, тим самим забезпечивши собі потік постійного щастя й багатства.

У Росії щасливою традиційно вважається цифра сім. Прикмети про те, який повинен бути номер телефону, також радять зупиняти вибір на будь-якому гармонійному поєднанні цифр. Наприклад, на те, де є повторювані числа 50-550; 89-99; 11-01-01 і т. п. Зазвичай буває достатньо раз поглянути на номер, щоб зрозуміти, подобається він вам чи ні.

Якщо комбінація цифр довелася по душі – беріть не роздумуючи.

Якщо номер телефону закінчується на 0 – прикмети говорять про те, що у вашому житті можуть настати разючі зміни. І це добре – випаде шанс почати життя з чистого аркуша і досягти чогось, про що ви могли тільки мріяти. А ось якщо робочий номер закінчується на 0, то, можливо, десь-то на вас чекає більш прибуткове і вдале місце.

Інші прикмети про телефон

  1. Прикмети знайти телефон дуже неоднозначні. Як на будь-яку іншу річ, на телефон можна провести магічний обряд. І тоді всі біди людини, якому він належав раніше, перейдуть на нового господаря. Якщо спокуса підібрати річ дуже великий, то не починайте користуватися нею відразу – нехай полежить місяць-інший.
  2. Втратити телефон – прикмета добра, вона означає звільнення від чогось зайвого у вашому житті, початок в ній нового сприятливого періоду.
  3. Падає телефон – прикмета до скандалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code