Прикмети про туфлі на весілля і на кожен день

Сьогодні до взуття немає того ставлення, яке було в старовину. Але прикмети залишилися – про туфлі на весілля нареченій і нареченому, про взуття, яка невчасно рветься або втрачається, і т. п. Вважається, що така деталь гардеробу, яка має дуже тісний контакт з тілом господаря, попереджає його про прийдешні неприємності або радісні події.

Прикмети про весільні туфлі

Розношуємо перед святом

Взуття, приготоване на весілля, не повинно бути вперше надіте саме в день торжества. Прикмети про туфлі нареченої рекомендують трохи поносити взуття, куплену на весілля, напередодні – за будинку. До речі, ця прикмета дуже корисна і з практичної точки зору – можна заздалегідь з’ясувати, де тре і тисне туфелька, щоб потім заклеїти проблемні місця лейкопластиром і не страждати в такий радісний день від неприємних відчуттів.

Відкриті – погано

Відкриті туфлі на весілля – прикмета погана. Взуття повинна бути закритою, тоді наречена може не побоюватися пристріту. З цієї точки зору краще віддати перевагу лодочкам, ніж босоніжкам. Ще одна прикмета про весільні туфлі, як жіночі, так і чоловічі, говорить про те, що на них не повинно бути застібок, пряжок, шнурівок – інакше в сімейному житті пару чекають сварки.

Гладка або шерховатая?

Сьогодні можна знайти туфельки білого кольору, багато прикрашені стразами або вишивкою. Однак, якщо наречена хоче скоріше стати мамою, то вибір потрібно віддати гладкою взуття, саме така прикмета обіцяє швидке зачаття.

Про шампанське

Доброю прикметою вважається, якщо наречений випив до дна шампанське, налите в туфельку нареченої. Значить, його любов до неї не вичерпається ніколи.

Що в підсумку?

Якщо підсумувати, і скласти короткий список стосовно того, які повинні бути туфлі у нареченої, то отримаємо:

 • ношені,
 • гладкі,
 • без застібок і шнурків,
 • на невисокому каблуці (інакше чоловік буде підкаблучником),
 • не в колір плаття (наприклад, на Русі нареченої взували червоні чобітки). Червоні туфлі – прикмета для нареченої дуже хороша. Вони захистять від лихого ока і будуть підживлювати молоду весь день життєвою енергією.

Нареченому не варто взувати білі або бежеві туфлі на весілля – світлі тони обіцяють хвороби.

Прикмети про туфлі на різні випадки життя

 1. Шнурки випадково зав’язалися у вузол – до удачі. Не развязывайте його мінімум три дні.
 2. Втратити черевичок – прикмета до позбавлення від людини, який вам сильно докучає.
 3. Зламати каблук – до грошових втрат.
 4. Переплутати туфлі місцями і надягти неправильно – до сварок і суперечок з близькими.
 5. Тріснула підошва – значить, вам хтось побажав зла, але взуття поглинула весь негатив. Потрібно спалити туфлю зі словами: «Зло піде, до мене дороги не знайде!». Не потрібно намагатися полагодити таку туфлю.
 6. Порвалася туфелька – прикмета нейтральна, але зберігати його вдома не можна, інакше вас будуть переслідувати хвороби і нещастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code