Прикмети про вікна в будинку

Вікна будинку можна порівняти з очима людини. У народі їм надавали ще більше значення – вважалося, що через вікно свого будинку можна побачити майбутнє, з їх допомогою відвести біду або, навпаки, ненароком залучити її в свій будинок.

Хороші прикмети про вікна в будинку

Випадково визирнути з вікна в темний час доби і побачити там світло – до щастя. Аналогічно, повертатися ввечері додому і несподівано побачити у вікні світло – до змін у житті в кращу сторону.

Від пориву вітру відчинилися віконні стулки – до швидкого отримання новин.

Якщо ви хочете, щоб у вашому житті настала, нарешті, світла смуга, «підсолодіть» її – киньте через вікно дрібку цукру вранці в неділю.

Якщо в житті вас щось не влаштовує, мучать постійні хвороби, невдачі, подивіться на свої вікна – якщо вони брудні, відмийте їх як можна краще і самі не помітите, як життя зміниться.

Чого не можна робити з вікнами

Наші бабусі категорично не радили робити наступне:

  • дивитися у вікно на похоронну процесію що проходить повз. Краще зовсім зашторити вікна при її наближенні, щоб смерть ненароком не і заглянула у ваше вікно;
  • прорубувати нові вікна в старому будинку – прикмета свідчить, що це може призвести до смерті когось з домочадців;
  • довго дивитися у вікно на повний місяць – нічне світило витягає з людини сили;
  • дивитися у вікно вночі – можна побачити привида або нечисту силу;
  • викидати через вікно сміття, виливати помиї – з того боку скла можуть перебувати душі померлих предків, які прийшли вас відвідати;
  • входити в будинок через вікно – до хвороби;
  • закривати вікна глухими віконницями або шторами (у тому числі рулонними) на день – будинку обов’язково потрібний сонячне світло і повітря, інакше в ньому буде застоюватися погана енергетика, і домочадці відчують себе погано. Зате на ніч закривати штори і жалюзі можна і навіть потрібно, щоб до будинку не проникла нечиста;
  • будувати будинок вікнами на північ – в ньому господарям ніколи не буде добре. Кращий варіант – розташовувати віконні прорізи на східній стороні будівлі;
  • залишати у вікні розбите або тріснуте скло – це пролом у захисті вашого будинку, через яку негайно почне надходити негативна енергія ззовні. Людина, яка живе в будинку з тріснутими або вибитими шибками, ніколи не буде щасливий і здоровий.

На питання про те, чи можна закласти вікно в будинку, також отримуємо відповідь про те, що цього робити не слід, інакше бути біді. Значення прикмети «закладати вікна в будинку» можна нейтралізувати, якщо візуально повністю приховати колишній віконний отвір – тобто, не залишати його просто закладених цеглою чи блоками, а заштукатурити, пофарбувати в колір інших стін, обшити панелями і т. п.

Прикмети про погоду

По вікнах судили також про поведінку погоди. Так, вважалося, що якщо вікна в холоднечу покриваються краплинами вологи, то відлига не за горами. А якщо 4 лютого шибки раскрасились красивими морозними візерунками, то це означало, що зима ще довго буде залишатися у своїх правах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code