Прикмети про вії

Вія в оці – з таким явищем не раз стикався кожен з нас. Іноді крихітні волоски падають на повіку і залишаються непомітними для свого господаря. «До листа або до посилці?», – з таким питанням ще в недавньому минулому діти зверталися один до одного, якщо бачили на оці товариша по іграх вію. «На якому оці?», – слідував друге питання. Якщо вгадав, значить, посилка або лист чекають господаря вії. Якщо не вгадав – того, хто запитує.

Прикмети про вії вторять дитячій забаві – у народі вважається, що впала вія обіцяє одержання звісток.

Звичайно, в сучасному світі це може бути не тільки лист або посилка, але і дзвінок, повідомлення і т. п. Але зміст залишається тим самим – скоро вам повідомлять щось важливе і цікаве.

Вія в оці

Не помітити вію, що потрапила в око, складно. Вона буде заважати моргати і дивитися. Тому прикмета ґрунтується на іншому – вважається, що якщо негайно загадати бажання, то воно неодмінно збудеться. Якщо ж вія в оці залишилася непоміченою, то шанс на виконання бажання з’явиться у того, хто першим зверне на неї увагу. Для цього він повинен поставити питання: на якому оці? Вгадав господар вії, значить, його бажання збулося, не вгадав – бажання того, хто питав.

Вія потрапила в око – прикмета не несе жодного негативного відтінку. Вважається, що якщо вам вдасться самостійно витягти її та покласти в нагрудну кишеню, то невдовзі ви отримаєте подарунок.

З якого б очі не випала вія, прикмета обіцяє тільки позитив. Звістка, подарунок, зустріч – це буде щось, що принесе вам радість.

Інші прикмети про вії

Сверблять

Отже, впала вія – прикмета добра, а що, якщо сверблять вії? Прикмета обіцяє сум, якщо це відбувається з лівим оком, і радість, якщо з правим.

Обпалені

Ще менш приємне явище – обпалені вії. Таке трапляється при необережному поводженні з відкритим вогнем. Дана подія трактується в народі як ознака скорого успіху. Причому, чим більше волосків постраждає, тим більш значного успіху можна чекати.

Рідкісні, різної довжини

Якщо одна вія виділяється на тлі інших своєю довжиною, то це обіцяє її господареві довгий життєвий шлях. Рідкісні вії – прикмета острожного людини, довгі пухнасті вії – прикмета, яка обіцяє своєму господареві багато любовних захоплень.

Руді

Руді вії – на щастя, загнуті вгору витончені волоски – до вдалого заміжжя, короткий їжачок з вій – до відмінної кар’єрі.

Загинаються

Якщо волоски на правому оці загинаються вниз, то це хороший знак, який обіцяє успіх у справах. На лівому таке ж явище обіцяє труднощі на життєвому шляху найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code