Прикмети про вказівний палець

Вказівний палець — «перст долі». Чим менше на ньому шрамів, опіків і інших ушкоджень, тим успішніше людина йде по життю.

  1. Часті травми служать попередженням про наявність великої кількості перешкод. Зазвичай в цій ролі виступають заздрісники та інші недоброзичливці.
  2. Якщо регулярно і сильно болить вказівний палець, треба підкоригувати свої найближчі плани, менше витати в хмарах і не займатися самобичуванням.

Палець керівників, лідерів і ораторів

В давнину

У давнину найвпливовіші люди носили персні-обереги саме на цьому пальці. З одного боку, дорогі, добре помітні прикраси підкреслювали статус власника. З іншого — допомагали досягти висот у мистецтві маніпуляції і управління натовпом.

Існувала прикмета: вказувати пальцем на противника під час суперечки — успішно пригнічувати його волю, припиняти заперечення.

Не самий ввічливий жест з точки зору сучасної моралі, але досить дієвий спосіб, якщо вірити предкам.

На правій і лівій руці

  1. Права. Зрозуміло, що травми такого важливого перста попереджають про щось серйозне. Якщо постраждала права рука, пора потурбуватися про свій авторитет — він явно під загрозою (тут мова може йти про самих різних сферах, від сімейного життя до відносин у трудовому колективі).
  2. Ліва. Вказівний палець на лівій руці прикмети пов’язують з внутрішнім станом людини, його самооцінкою. Будь-який поріз, опік, забій буде служити радою: перестаньте переживати про те, що не в силах змінити. Повірте в успіх — і не пасуйте перед тимчасовими труднощами.

Поранити вказівний палець — прикмета з натяком

Зламати ніготь

Травми бувають різні. Зламаний ніготь, наприклад, говорить про складності в спілкуванні з якоюсь важливою для вас людиною. Робити висновки слід з урахуванням «контексту»: якщо назріває конфлікт через ваших диктаторських замашок, спробуйте проявити гнучкість і прислухайтеся до оточуючих. Відчуваєте, що колеги або підлеглі намагаються прогнути ситуацію під себе? Дайте зрозуміти, що налаштовані рішуче і не мають наміру відступати.

Прищемити

Прищемити вказівний палець — прикмета з тонким попередженням. Ймовірно, ви готові зробити невірний крок, довіритися не тій людині або просто втратити віру в себе. Трохи більше апломбу і рішучості, тоді все вийде!

Пухир

Пухир передбачає фінансові витрати: якщо жінка обпекла вказівний палець, їй слід на деякий час відмовитися від шопінгу — покупки не принесуть очікуваної радості, але можуть пробити пролом у бюджеті.

Зламати або сильно поранити

Притиснути дверима, зламати або якось інакше сильно поранити вказівний палець — опинитися на межі доленосних змін.

  1. Правий. Якщо потерпілий пальця на правій руці, краще уникати будь-яких робочих конфліктів — вони обов’язково нагадають про себе надалі.
  2. Лівий. Розболівся палець лівої долоні — не піддавайтеся депресії і пам’ятайте, що будь-яку негоду рано чи пізно закінчується, а дорога до вершини ніколи не буває ідеально рівною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code