Прикмети про волосся і стрижку

Стрижка волосся – до змін у житті. Дійсно, якщо людині щось не подобається в своїй зовнішності, в першу чергу він задумається про зміну зачіски. На Русі жінка, яку щось не влаштовувало в особистому житті, стригла волосся. А про що сьогодні говорить нам дане повір’я? І які прикмети, пов’язані з волоссям, взагалі існують?

Загальні прикмети

В цілому волосся у різних народів світу вважаються чимось містичним. Чим довше і густіше коса, тим краще зв’язок з Космосом. Тому в багатьох країнах і в давнину, і зараз довгі локони відрощують навіть чоловіки.

З іншого боку, вони вбирають у себе весь негатив і невдачі, що відбуваються у вашому житті. І зістригти їх – означає відкрити нову сторінку в житті.

Не рекомендується часто їх растесывать. Вважається, що це забирає в них силу.

Не можна нікому давати користуватися гребінцем або розчісуватися чужий – так можна взяти на себе чужі біди і хвороби.

Не варто розчісувати і робити зачіски після заходу сонця – можна втратити красу.

Выбившаяся з зачіски пасмо – до дороги. Чим довше пасмо, тим більш далекий шлях вам належить.

Про стрижку

Що не можна робити

  1. Не можна стригтися жінкам в положенні. Причому заборона починає діяти з того самого моменту, як вона дізналася про настання вагітності.
  2. Стригти себе – погана прикмета. Це може внести несподівані зміни у ваше життя. Причому, ці зміни зазвичай носять негативний характер. Так що краще попросіть про стрижку когось зі сторони.
  3. Дітям не варто стригти волосся до одного року. Після стрижки рік відрізані волосся потрібно покласти в мішечок – це відмінний засіб від багатьох хвороб, якщо покласти хворого мішечок під подушку.

Що можна робити

  1. Зрізані пасма необхідно спалити або змити проточною водою. Не можна просто викинути їх на вулицю – тоді з волосинок пташка сов; єт гніздо, а їх господаря будуть мучити головні болі.
  2. Якщо ви хочете, щоб зістрижене волосся швидко відросли, робіть стрижку на зростаючому Місяці.
  3. Прикмети про стрижку волосся по днях тижня говорять про те, що для цих цілей підходить будь-який день, крім неділі. Вважається, що так людина відлякає від себе успіх у справах.
  4. Дружина стриже чоловіка – прикмета добра тільки в тому випадку, якщо між подружжям панує повне взаєморозуміння. Якщо ж у сім’ї немає згоди, то варто відмовитися від цієї затії. Це призведе до сварок, скандалів і подальшого наростання напруги між подружжям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code