Прикмети про вилки

Хоча вилка на кухні з’явилася всього кілька століть тому, за цей час в народі встигли скласти про неї безліч прикмет. Точніше, помітити їх у реальному житті і передати мудрість наступним поколінням.

Прикмети про вилку на кухні

Впала, хтось впустив

Вилка впала на підлогу – прикмета, мабуть, найпоширеніша. Як і падіння ложки, така подія обіцяє швидкий прихід в будинок особи жіночої статі. Причому, падіння саме вилки як предмета з кількома загостреними зубцями означає, що наміри у гості будуть не самими мирними.

Якщо хтось з домочадців впустив вилку, прикмета каже, що чекати гостя варто саме йому. Але тільки в тому випадку, якщо впустив її сам і підніме. Якщо ні – гість прийде до хати, а не до конкретної людини. Якщо ж столовий прилад не підняти, то ніхто й зовсім не прийде.

Зламалася

Зламалася вилка – прикмета складного вибору, який вам належить зробити незабаром. Потрібно бути гранично уважним, щоб не помилитися, інакше це може коштувати кар’єри або щасливого сімейного життя – дивлячись в якій області виникнуть проблеми. Але є й інше тлумачення – можливо, на зламався столовий предмет була наведена порча. В такому випадку, виделку потрібно не просто викинути, а загорнути в білий аркуш (паперовий рушник, серветку) і винести за поріг (у приватному будинку через паркан), поклавши під перший-ліпший кущ або дерево (або кинути у вуличний сміттєвий бак).

Скрегіт

Коли шкребуть виделкою по тарілці (а роблять це багато несвідомо, задумавшись про щось своє) – це теж не дуже добре. Можливо, незабаром цій людині буде чого їсти, в його тарілці деякий час буде порожньо. Якщо ви звернули увагу на те, що сусід по столу шкребе виделкою, швидко покладіть йому на тарілку кусень хліба або іншу їжу, це вбереже його від фінансових проблем.

Вколотися

Проткнути виделкою палець – це треба ще примудритися, але й таке інколи трапляється. Можна розцінювати таку подію як попередження долі – будьте уважніше до свого здоров’я, правильно переходите дорогу і не ходите по темних дворах в темний час доби. А ще поміняйте літню гуму на зимову – чим чорт не жартує…

До речі, не все, що стосується вилок на столі, відноситься до прикмет. Так, перехрещені вилка і ніж, або виделки зубцями вгору – це всього лише варіанти сервірування.

Прикмети про вилку на вулиці

Знайшли

Знайшов вилку – така прикмета буде носити негативний відтінок, якщо її підняти. Яким би привабливим на вигляд чи потрібне в господарстві вам не здався цей предмет, відкиньте думка про те, щоб підняти її і тим більше принести в свій будинок. За допомогою гострих предметів відводять і вроки, той, хто підніме вилку, брала участь в ритуалі, прийме негатив на себе.

Подарували

Давати сусідам вилки – прикмета нейтральна. Тільки не забудьте взяти з них за це символічну копієчку. Якщо ви позичаєте у кого-то ножі, голки або вилки – теж «викупіть» їх за монетку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code